Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtitek el? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtitek el? A mondocon hátrányai :DD

Figyelt kérdés
Egyszer látod és beleszeretsz, aztán soha többé nem találkoztok. Szerintem mindenkivel volt már ilyen, velem őszi mondoconon esett meg és máig nem tudtam elfelejteni. Az is esélytelen, hogy megtaláljam...

2016. jan. 21. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindennapos dolog sajnos :DD

Majd valaki segít elfelejteni..

2016. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mész oda hozzá ilyenkor? Akkor nem kéne szenvedni.
2016. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen-igen velem is esett már meg na de, hogy három hónap alatt ne tudjam elfelejteni.... döbbenet :DDD
2016. jan. 21. 23:08
 4/5 A kérdező kommentje:
oda mentem hozzá csak az elérhetőség csere maradt el, bár bevallom nem is akartam nyomulósnak tűnni. tudom emiatt magamra vessek.
2016. jan. 21. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a legközelebbi con-on ott lesz. :) Ha cosplayer volt, valamelyik facebookos cosplayer csoportban nézelődj, hátha véletlenül rátalálsz.

Egyébként higyj a szerencsében. :) Én egyszer egy orvosi rendelőben láttam meg egy lányt, természetesen ott azért mégsem akartam nyomulni, így hát azt hittem, soha többé nem látom. 2 évre rá meg jelentkeztem nyelvtanfolyamra, erre pont ő is oda járt. ^^

2016. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!