Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik az előnyei és hátrányai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az előnyei és hátrányai az utcai ismerkedésnek?

Figyelt kérdés

Utcai ismerkedés alatt azt értem hogy szemtől szemben való ismerkedés egy fiúval vagy lánnyal. Csak hogy mindenkinek világos legyen. Miért lehet előnyös vagy miért jár hátránnyal? Tudnátok mondani tippeket vagy személyes tapasztalatot ezzel kapcsolatban?


18/f



2015. júl. 15. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ma már nem divat utcán ismerkedni vagy net vagy az ismerősök között szoktak keresgélni
2015. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1.


Hát akkor bebuktam :(


Netesben nem hiszek ismerőseim meg nincsenek :D

2015. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előnyök: Meglátod milyen igazabol,nem csak a szèt photo shoppolt prof.kèpèt,kicsit jobban "megismered....

Hátrányok: Nem tudhatod kivel állsz szemben

2015. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat bár a 3. on kívül nem sokat tudtam meg... Nem értem miért nem lehet a kérdésre válaszolni kedves első 2. Ha nem megy nem kell ide írni -.-
2015. júl. 15. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha társat keresel, akkor azt csak élőben!

Olyan valaki megfoghat, aki mellett kép alapján elmész.

A kép mindig hazudik. Nekem itt Budapesten csak olyan randijaim voltak, ahol azon tűnődtem, hogy mégis hogy tudott olyan képett csinálni, amin szép az arca miközben egy elhízott, tokás vágás érett sertés...

Az illatok hordozzák a kémiai információt. Pl. Feromonok, vagy az, hogy bírod-e az illatát.

Azonnal van válasz és nem azon rágódsz, hogy miért nem ír vissza.

Gesztusok, mosolyok, testbeszéd, mozgás, öltözködés stb...

És ha kölcsönösen bejöttök egymásnak, akkor bármi lehet ott és azonnal.

A netes ismerkedés a lúzereknek való és a nők eleve vesztesnek is kezelik azokat, akik neten ismerkednek, mert érezniük kell, hogy a pasinak vsn tartása és önbizalma.

2015. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem nem rég szólított le egy 18 éves srác, először rohadtul megijedtem tőle és nem is volt az esetem. Kínos csendek ameddig elkísért, nem tudtam mit mondjak el és mit nem. Majd az volt a csúcs amikor 2 perc után megkérdezte : "Csókolóztál már? És most nem szeretnél?" szóval ha kifogsz egy olyan lányt akivel kölcsönös, és jól kijöttök akkor nagy szerencséd van. :D 14/l
2015. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de akkor azt hiszem rohadtul mást értünk utcai ismerkedésen. Nem nevezném ismerkedésnek azt, amit te átéltél.
2015. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!