Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak ebben az esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnek mar egy baratnot de nem merek kezdemenyezni.Csak a szep lanyok tetszenek es eleg nagyok az elvarasaim is,mert akarkivel nem igazan jonnek ossze.

Miert csak,akkor megy amikor iszok?

Szeptember ota par csajjal kavartam idaig (4) de ha nem iszok nekem nem megy az,hogy picitt nyomuljak.

Ugy erzem ideje lenne mar kezdem mar megunni ezt igy..

Teljes mertekben utalok kezdemenyezni..Marmint ha megteszi valaki az elso lepest,akkor oke de igy,hogy nemtudom,hogy tetszeke neki,akkor semmikepp..Persze ha ismerem a lanyt,akkor jol eltudok vele beszelni akarmirol de nekem ismeretlenbe nem megy..Meg facebookon sem merek rairni ha nem ismerem,mert nem szeretnem,hogy kiosszanak vagy valami foleg ha napiszinten latom a suliban oket.:P

Es ha netan ad valami jelet,akkor sem merek:D

Koszi elore is.


2016. jan. 19. 17:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Elmarad az,hogy 17F.
2016. jan. 19. 17:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nagyok az elvárásaid akkor ne csodálkozz. Azon, se ha csak a legszebb lányokra mész. Ez természetes dolog, de nem a legszebb lányok is lehetnek nagyon jók. De mivel őket kihúzod a listából ezért nem tudod megismerni sem őket ;)
2016. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Punci vagy,és még féreg is,neked kell barátnő aki eddig 4 lánnyal kavart...
2016. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem azt irtam,hogy ekkorak az elvarasaim,hogy senkivel szoba nem allok:D

De vannak 1-2 evvel kisebbek suliban eleg sokan..A nemjovok ossze akarkivelt meg nagyok az elvarasim arra irtam,hogy riba..ncal meg buta pics..akkal..

Es nemtudom,hogyan kezdemenyezzek azok fele:D

3-As ezt nem ertettem:) Ne csodalkozzak vagy mire irtad?

2016. jan. 19. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!