Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel minden héten egy nap találkozom a buszon. Egymás mellé ülünk és szoktunk beszélgetni is . Folyton hozzám ér ..pl. Ha kanyarodik a busz mindig megfog hogy le ne essek. Álltalában megfogja olyankor a karom vagy a kezem és miután már a busz elkanyarodott még utánna is fog egy rovig ideig. És mindig végig beszélgetjük az utat, és nevetünk sokat.

Múlt héten elkerultuk veletlen egymast es ramirt facebookon hogy elmentem e már. Es amikor irtam hogy mar otthon vagyok akkor az volt a reakcioja :"ne mar"

Aztan pedig kerdezte hogy mikor futunk ossze ...

Jah meg meg egy parszor beszeltunk is facebookon.:)

15/L



2016. jan. 10. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ez aranyos :D Én ha ilyeneket csinálnék tuti bejönnél nekem. (18F)
2016. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
67%

Egyértelmű :)

15/L

2016. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmü, hogy igennnn:D
2016. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem egyáltalán ne vedd komolyan! És először tanulj meg helyesen irni...(nincs a német billentyűzetemen hosszú i)
2016. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Drága utolsó! :) Nem tanultad meg, hogy éssel nem kezdünk mondatot? Egyébként meg miért ne vegye komolyan? Én inkább azt tanácsolom, hogy téged ne vegyen komolyan. Szerintem kifejezetten aranyos ez a történet, és nem tudom mi miatt gondolod úgy, hogy a srácot nem kéne komolyan vennie.
2016. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Drága utolsó! Szerintem ez nem aranyos. Gyerekeknek nem való a szerelem. Azért ne vegye komolyan, mert az egy kisfiú, és ha esetleg a kérdezőnek tetszik a fiú képes belelátni a helyzetbe valótlan dolgokat.
2016. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Áaaaaa<3

2016. jan. 10. 16:32
 8/9 A kérdező kommentje:

Mégis miért ne lenne való a szerelem nekünk?

Nem értem miert kell ilyen lehangolónak és maradinak lenni?

2016. jan. 10. 16:35
 9/9 anonim ***** válasza:
naná, hogy tetszel neki:) viszonozd néha te is az érintés, vagy írj rá, hogy lássa, hogy neked is tetszik, hátha elhív randira:)
2016. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!