Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú de barátnőm....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de barátnőm. Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Nekem már nagyon régóta tetszik egy fiú...most ő lessz VB. De ezt eddig még abarátnőmnek sem mondtam...úgy vagy 2hete folyton arrol ömleng hogy neki mennyire tetszik VB. De VB pedig belém van zúgva. Már kérdezte h nem e akarok vele járni de meg nem válaszoltam mert hogy a barátnőm már egy hete vágdossa magát...vb miatt én leszidtam meg minden de nem fejezi be...és azt nem akarom hogy ha igent mondok VBnek akkor mégtöbb öngyilkos hajlama legyen...de en meg regebb óta szeretem VBt és sajnos ezt ő nem tudja...

sürgős légyszi segítsetek...mit tegyek?



2016. jan. 7. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:

ki az a vb?

hány évesek vagytok?

2016. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy a barátnőd érzelmileg zsaroljon.

Ha szereted VB-t és szerintetek működne, akkor vágjatok bele. Barátnőd majd túlteszi magát rajta, ilyen az élet.

Szerintem amúgy biztos van más oka is a vagdosásnak. Legalábbis te biztos nem tehetsz róla, ne emészd magad.

2016. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Leggközelebb csak 2018ban lessz világbajnokság:D
2016. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
"akkor vágjatok bele" nemá' kettes, úgyis "vágdossa magát" - nyomás aludni, mindenki! mára már elég
2016. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Választanod kell a pasi vagy a barátnőd ... a barátnődet elfogod veszíteni ha a fiút választod ... Ha már most ilyen hülye akkor mi lesz ha megmondod neki ? ... Én a helyedben nem foglalkoznék egy magát vágdosó idótával ...
2016. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Beszeld meg VB-vel hogy mi a gond, es miert nem tudsz valaszt adni a kerdesere meg. Lehet neki is lesz valami otlete hogy hogyan lehetne ezt megoldani. Esetleg harmasban leultok megbeszelni a baratnoddel meg VBvel a helyzetet. En ezt javasolnam. Vagy csak beszelj kulon errol a helyzetrol a baratnoddel! Mert ahogy latom nekik kettojuknek nincs kozos jovojuk, de nektek lehetne. Azaz jelenleg "o all a boldogsagod utjaba" de ugy hogy nem is tud rola. Vagy megerti vagy nem, de ha nem akkor nem igaz baratno. De ha meg is erti nyilvan nehez lesz neki es fajni fog az elejen latni titeket egyutt.
2016. jan. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az, hogy a barátnőd vagdossa magát, nem a te felelősséged, hanem a Szüleié, hogy nem veszik észre, hogy a gyerekük érzelmileg labilis és tele van sebhellyel... minden egyes ilyen esetben vagdosni fogja magát vagy mi? még hány szerelem jön az éleben és hány megy és még mennyi lesz beteljesületlen... a dolgokhoz fel is kell nőni
2016. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!