Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez gáz szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel jóban vagyok és szeretnék vele összejönni. Élőben nagyon jól eltudunk beszélgetni, de fbn szinte alig, szerintetek ez egy jel arra, hogy hanyagoljam ? 16/f

2016. jan. 5. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A facebookon való beszélgetés a fontosabb mint az életbeli?
2016. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem! ha forditva lenne akkor inkább, de igy ne szerintem, nem kell h sülve föve együtt legyetek ha nem vagytok személyesen együtt akkor éljétek a saját életeteket
2016. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne Facebookon beszéljetek! Szerintem eleve az ilyen chateléseknek nem sok értelme van, főleg ha személyesen is tudtok találkozni.
2016. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!