Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esély rá, hogy egszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy egszer elfelejtem vagy mosolyogva tekintek vissza az igaz szerelmemre?

Figyelt kérdés
15 évesen ismertem meg és 17 évesen vesztettem el. Azóta 1 év telt el. Mégis belefájdul a szívem és napi 5x minimum rá gondolok még most is. Mit tehetnék? Nem volt esély elbúcsúznom tőle és még mindig annyi minden van amit el akarok mondani neki. Na tessék és most sírok. 1 év eltelt és még mindig ilyen vagyok. Fontos volt nekem túlságosan is. Annyira szerettem. Nem tudok ismerkedni párszor próbáltam, de csak rá gondoltam csak őt keresem az emberekben. Rengeteg együtt töltött pillanat még mindig úgy ég emlékeimben, mintha csak tegnap lett volna. Az első szerelmem ilyen véggel ért véget félek nem tudok többet ismerkedni.

2016. jan. 2. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok :/ ha szeretnél írhatsz privátot elmesélem
2016. jan. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Még fiatal vagy, hidd el egyszer tényleg mosolyogva fogsz visszagondolni rá. :)

Ne állj ilyen negatívan a dolgokhoz, leszel még szerelmes mégha most hihetetlennek is tűnik.

Viszont azt tudnám tanácsolni, hogy írd ki magadból, mármint fogj egy papírt és írd ki magadból az érzéseid meg mindent, amit el szeretnél neki mondani, de nem teheted. El kell tőle búcsúznod, ha le akarod zárni a múltat.

2016. jan. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Belss válasza:
Ugyan ez van velem is.Nem tudom elfeledni,hiába van barátnője.Nekem azt javasolták hogy próbáljak meg más fiukhoz kőzeledni,de nem megy.Lehet hogy neked sikerülhet.Ne gondolj rá,tilzsd le facebookon.Töröld ki a közös képeiteket.mindent tegyél meg annak érdekében hogy elfelejcsed.MINDENT
2016. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy így lesz, egyszer elfelejted, de az kicsit hosszú idő. Nálam két és fél, három év is el szokott telni ehhez.
2016. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!