Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még volna esélyem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még volna esélyem, hogy visszaszerezem?

Figyelt kérdés
Az én esetemben csak mondhatni 1-/1,5 honapot voltam kapcsolatban. Osztály összerázáson ismerkedtünk meg. Beszélgetések , megfilmnézések követék. Én éreztem már a 2 héttöl , hogy a bizonyos partnerem egyre jobban megkedvel, de nem nagyon tettem a dolgokiránt , nem akartam elrontani. A suliba nagyon jol teltek vele a dolgok , de semmitse eröltettem. Pár hét mulva láttam hogyan más fiukkal az ozstályan is jol van és egyre kevesebbszer jön oda , de ettöl minden este éjjel 2- ig beszéltünk. Az egyik osztálytársamtol hallotam , hogy szomoru mivel azt hisszi hogy nem jövünk össze. Akkor bekeményitettem és elhivtam beszélbi erröl.. Nagyon boldog volt és igennel válaszolt. De a dolgok nem változtak...1 hétmulva "szakítással" zárult és azzal indokolta , hogy ö most össze zavarodot és nem biztos az érzéseiben... Ez kb 2 honapja volt. Akkoriban , haragudtam , és egyben szomoru voltam mivel láttam , ahogyan az osztályombol " egy" fiuval jobban van. Utobbi idökben gondoltam bele , hogy lehet én voltam a hibás. Ugye mivel az osztályban van , nem lehet hogy ne kerüljünk konttaktba. Mostanság pedig , megint beszélgetünk " hülyülünk" az osztályba , néha elhov skypolni hogy nézzünk egy filmet , zenét hallgatni stb. . Nos a fökérdés innen tudnék alkotni valamit ?.. Elöre is köszönöm a megtisztelö válaszokat

2015. dec. 13. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
hat azt csak a lany tudja biztosra. de probalkozni azert lehet.
2015. dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos , de miképp , miképp jhetnékrá , miképp probálkozak , ebben csákámy vagyok.
2015. dec. 13. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!