Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 110km nagyon sok lenne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

110km nagyon sok lenne egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én 16 vagyok a lány 15 ő lakik Veszprémben én Pesten

Számomra ő tökéletes és nagyon de nagyon tetszik, viszont ő nemtudom hogy tekint rám.. Na mind1 a kérdésem az hogy ez a távolság nagyon nagy egy normális kapcsolathoz?


2016. jan. 1. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
ha felnőttek lennétek még okés! de így nem gondolom anyádék nem engednének el meg a vonat jegy se olcsó
2016. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 2-es vagyok ***** válasza:

Hát, el kell szomorítsalak, de igen, ez sok..

Maximum hétvégente fogtok tudni találkozni, és gondolom akkor se mindig, ha közbejön egy két dolog, úgy meg inkább csak kínzás :O (tapasztalatból mondom)

2016. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kapcsolat? milyen kapcsolat.


Ennek semmi ertelme, sem jovoje.

2016. jan. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem miért ilyen negatív mindenki.

Barátom és köztem 130 km van (ő is pesti, én Veszprémtől nem messze). Hétvégéken általában találkozunk (bár most 3 hétig nem jött össze). Teljesen jól megvagyunk, bízunk egymásban minden tekintetben. Hétköznap csetelünk és beszélünk Skype-on, esetleg kamival is.

Lehet, hogy nincs sok jövője a kapcsolatunknak, mert ő Pesten marad középsuliban, én meg csak 20 km-rel megyek közelebb hozzá. De létezik tartós kapcsolat.

És valószínűleg az első kapcsolat nem az utolsó lesz, kár egy kapcsolat jövőjén gondolkozni. Ha jól érzitek magatokat egymással, szeretitek egymást és meg tudjátok oldani a kommunikációt és a találkozást, akkor szerintem vágjatok bele nyugodtan.

14/l

2016. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
86%

Utolsó hozzászóló. Elég felnőttes a gondolkozásod ahhoz képest, hogy 14 éves vagy. De itt jön a bökkenő. Persze, hogy bíztak egymásban mert azért annyira csajozni meg pasizni nem tudtok ennyi idősen. :)

A kérdésre a válasz, hogy igen sok. Persze egy próbát megér, veszíteni semmit nem veszítetek :)

2016. jan. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Hol ismertétek meg egymást?
2016. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
M.Zs./ K.B ????
2016. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!