Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tegyek? (bővebben lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát van egy lány, durván egy fél évvel fiatalabb nálam. Tavasz vége felé, mikor még egy suliba jártunk, beleszerettünk egymásba. Majdnem össze is jöttünk, mikor az utolsó pillanatban közbejött neki egy másik srác, Ő pedig hirtelen nem tudta, hogy kit válasszon. Ezek után, hosszas levegőben lógást követően kiszerettem belőle, majd Ő sem jött össze azzal a másik fiúval. Mostani tanév eleje felé, (már nem járunk egy suliba), találkoztunk, megint elkezdtünk többet beszélgetni, és úgy érzem, elkezdett újra érdekelni. A barátaim (egyébként nem alaptalanul) azt mondják, hogy csúnya, (szerintem a szerelemben ez abszolút nem meghatározó szempont, csupán előny), illetve hogy kissé ribis, és nekem jobb kell, bár én sem tartom magamat egy csajok kedvencének. A napokban szerelmet vallottam neki, amit Ő finoman visszautasított, mondván neki más tetszik, és csak barátként tud tekint rám. Történt, hogy tegnap este (Szilveszterkor) felhívott, beszéltünk 2 órát, és azt állította, hogy hiányzok neki, szeretne velem lenni, stb. Itt azért megjegyezném, hogy nem feltétlen volt már szomjas, de hang alapján hullarészeg sem volt. Éés most sajnos nem tudom eldönteni, hogy mit akarok. Nem tudom, hogy szeretem-e igazán, meg hogy Ő hogy van a dologgal. Mit tegyek?
2016. jan. 1. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, ha akkor egy másik srác miatt nemtudta, hogy mit akar, akkor az azért volt, mert nem is szeretett igazán... Ittas állapotban állítólag őszinte az ember, ám ne vedd biztosra, lehet, ha majd rákérdezel ráfogja az alkoholra...


Amit tehetsz, az, hogy megbeszéltek talit, és személyesen beszéltek erről..

2016. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
K3rdezd meg hog ezmostmi volt vagy ezt most komolyan gondoltad
2016. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!