Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Mit tegyek hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit tegyek hogy ne érdekeljen?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Van egy osztálytársam aki régóta tetszik. Vagyis már több, teljesen beleestem. Csakhogy nem tudom vele mi van; Egyik nap flörtöl velem, senki másra nem figyel, meg tök normális, aztán. másnap rám se néz, vagy bunkó velem. Sőt, folyton barátnője van, mégis nekem csapja a szelet. Ezért úgy döntöttem, el fogom felejteni. De nem igazán megy. Mit csinaljak?

2016. jan. 1. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

"tök normális, aztán. másnap rám se néz"


- tipikus éretlen viselkedési forma, ő se tudja mit akar


"Sőt, folyton barátnője van, mégis nekem csapja a szelet"


- ezt azért kikérném véleményeztetésre, hogy 14 évesen mi számít barátnőnek/rajongásnak/párkapcsolatnak, ez nálatok mindig szóhasználati hiba és fogalomzavar


"Ezért úgy döntöttem, el fogom felejteni."


- nagyon helyes ! gondolj arra ami az igazság, folyton mással kavar, melletted se bírna ugyan úgy lehorgonyozni, mint ahogy az ennyi idős fiúk nagy része nem tud.


Egy szó mint száz túl fiatal vagy te is és ő is.

2016. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondold végig alaposan, hogyha vele lennél, milyen "jó" lenne, minden nap más lánnyal látnád, persze úgy, hogy te vagy neki a "barátnője".


Csak azt akarja, hogy 1 legyél a többi közül, akivel 2 órát "együtt van".


Biztos van még sok fiú, aki tetszik ;)

2016. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok van :) köki
2016. jan. 1. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!