Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barát/Barátnő mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Grr11 kérdése:

Barát/Barátnő mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretném a segítségeteket kérni hogy mit tegyek .

Van egy évfolyam társam aki lány és rengeteget beszélünk, nem telik úgy el nap hogy nem beszélünk, nekem régebben megtetszett ez a lány, és amikor elmondtam neki akkor ő azt mondta hogy csak barátok legyünk, és azt mondtam rendben nemrégen újra beszélgetünk ilyenekről és ő azt mondta hogy tetszek neki meg még ő is tetszik nekem a lány. 8. osztályosak vagyunk és ha működne ez a dolog szuper lenne, csak 2 baj van :/ hogy 19 km választana el minket meg ő Orosházára akar menni továbbtanulni én meg Békéscsabára és többet nem találkoznánk én nem akarom hogy vége legyen ennek a °baráti viszonynak° mi legyen?


2015. dec. 30. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Őő nemtom
2015. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
döntsd el te
2015. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit meg nem adnék egy olyan lányért aki csak 19 km-re lakik :3
2015. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hová valósiak vagytok?:D Orosháza ide 9km,Csaba meg 25.:D

Amúgy ha gondolod amíg Csaban vagy,vigyázok a csajra!:D

2015. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A távolság nem akadály! Én nem tudom barátnőm mennyire lakik tőlem, de 5 átszálással buszozom hozzá úgy, hogy ha a várakozást nem számoljuk bele majdnem 6 óra az oda-vissza út és mégis hetente 2 alkalommal találkozunk. Szóval hajrá! Az a 19km semmi.
2015. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elírtad a 190 km-t, vagy tényleg 19 km miatt sírsz?
2015. dec. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne add fel!

Egyrészt, a 21. században élünk, rengeteg kommunikációs eszközzel tudjátok tartani a kapcsolatot. Meg gondolom nem költöznétek el, csak oda járnátok suliba, még ha koleszosak lesztek is, hétvégén akkor is hazamentek...

Amúgy Békéscsaba-Orosháza 39 km. Na mindegy. De nehogy már ez válasszon el! Barátom és köztem 130 km van. Nehezen, de meg lehet oldani, ki lehet bírni. Meg kell érni hozzá, és akkor működik. Ne a 0. akadálynál futamodjatok meg :)

14/l

2015. dec. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem távolság...Viszont én a helyedben nem mennék bele...Új közösségbe fogtok kerülni és ahhoz még fiatalok vagytok, hogy egy "távkapcsolatban" szenvedjetek. Ha el se kezditek könnyebb lesz...
2015. dec. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ad tovább a csajt, én simán utazok annyit, békéscsabai vagyok;)

Ott az a hülye busz, simán lehet annyit utazni, nem távolság.

2015. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!