Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jártatok már így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már így?

Figyelt kérdés

Pár hete szakítottunk a barátnőmmel, teljesen korrekt módon (azt mondta már nem szeret úgy ahogy régen), ezt bár fájt, de tiszteletben is tartottam, szépen vége lett.

Gondoltam én is, hogy lehet hogy más srác van a háttérben, vagy valami, hülye nem vagyok, de most pár napja kiderült, hogy az a másik srác az egyik legjobb barátom. Nem is az exem miatt fáj, vele már elkönyveltem magamban hogy szakítottunk, de legjobb "baráttól" ez szörnyű nekem. Akárhányszor épp nem csinálok valamit, és arra gondolok hogy ők ketten együtt vannak, mindig felér egy gyomronütéssel...

Egyébként a lányt mindennél jobban szeretem még így is, és most is, de visszahódításra már esélyem sincs, mert mikor erről az egész barátos témáról tudomást szereztem mindenféle féregnek elhordtam őket mérgemben.



2015. dec. 20. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő gerinctelen féreg, bár szerintem nem csak te vagy ezzel így, az emberek nagy része ilyen sajnos. Szakíts meg velük minden kapcsolatot, szerezz új barátokat, hobbit, stb. Szerintem ez az egyetlen értelmes megoldás. Szerintem 1-2 hónap múlva már teljes szívedből utálni fogod az exed szóval legalább azzal nem lesz gond h hiányozni fog meg ilyenek.
2015. dec. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1-nek igaza van ne beszelj veluk ne foglalkozz veluk
2015. dec. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is így jártam a nyáron csak nálam annyi volt a különbség hogy mi még együtt voltunk és nem az barátommal csalt meg ha nem az ő egyik barátjával. Inkább keres egy másik lányt az eltereli a gondolataidat róla és felejtsd el azt a lányt
2015. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!