Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy hogy annyira...

Jártatok már úgy hogy annyira fáradtak vagytok hogy nem tudtok elaludni? (többi lent)?

Figyelt kérdés
Kb 1,5éve gondjaim vannak az elalvással. Teljesen mindegy mikor fekszek le, ugysem tudok elaludni 1óra előtt. Ha 8kor ágybabújok megnézek egy filmet, csukott szemmel forgolódok még 1,5-2 órát, pedig már 7órakor olyan fáradt vagyok dőlök el. Reggel meg nem tudok felkelni időben (6kor) de mikor lehetne sem birok 9nél tovább aludni. 3-4hét alatt teljesen kivagyok, akkor 2-3 napig tudok normálisan aludni, majd újra...mint egy ördögi kör.

2015. dec. 20. 00:20
 1/6 anonim válasza:
100%

Esetleg valamilyen lelki probléma okozza? Történt valami akkor tájt amikor elkezdődtek az alvási problémáid?

Nekem is volt ilyen időszakom, sok stresszt ért és egyéb magánéleti gondok.

Vigyázz, mert sokszor a gondolkozásod is irányítja a tested, írod, hogy "mindegy mikor fekszek le, úgysem tudok elaludni 1 óra előtt", ezáltal már előre beprogramozod magadnak, hogy ez így is lesz. Próbálj meg pozitivan hozzáállni, és a jót "beprogramozni".

2015. dec. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Álmatlanság. Próbáld a melatonint!
2015. dec. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még a bélflóra állapota is nagyban befolyásolja az alvási ciklust. Szedjél emésztőenzimeket és probiotikumokat!

Multilac-ot pl.

2015. dec. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is nagyon nehezen alszok el. Mindenképpen próbálj meg nyugodt körülményt teremteni magad körül, ne tévézz és ne netezz, mert felpörgeti az agyad. Nekem nagyon sokat segít, ha olvasok az ágyban, ez mindig elálmosít. Én ha már nagyon fáradt vagyok, vannak nagyon jó gyógynövényes "bogyók", amiket kúraszerűen használok. Nekem ezek váltak be.
2015. dec. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj, tényleg, a Nervenpflege nevű tabletta a gyógyszertárban. Azt is próbáld ki!
2015. dec. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Kiprobalom :)
2015. dec. 20. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!