Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Osztályszerelem 9. -ben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztályszerelem 9. -ben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel egy osztályba járunk. Tetszik és én is neki, de még csak "barátok" vagyunk. Összejöhetnénk, de felmerült az is, hogy ha szétmennénk, akkor el kéne viselni egymást az osztályban. Ti mit tennétek? Kockáztatnátok?

2015. dec. 29. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Házinyúlra nem lövünk !!! Maradjon csak barát, mert nem jó osztálytárssal járni.
2015. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass az ilyen hülyeségekre. Nyugodtan lehet osztálytárssal járni, ha értelmesek vagytok. Persze ha már arra gondolsz, hogy utálni fogjátok egymást szakítás után, akkor minek kezdenétek egy kapcsolatot?
2015. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szakítás után, biztos, hogy megutálják egymást, akkor meg nem volt értelme...Inkább barát, mint az se !
2015. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
volt 2 osztálytársam akik 9.-ben jöttek össze. most vagyunk 11.-esek és szakítottak. és hát szerencsétleneknek még nézni kell egymást egy darabig...
2015. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utsó, én is ezt mondom, hogy nem jó :D Csórók, most nézhetik egymást :P
2015. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szakítás után, biztos, hogy megutálják egymást"


- Te ugye nem vagy 14-nél több?


Egyébként több osztálytársam is volt, akik jártak, majd szakítottak, és kibírták egymás társaságát.

2015. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, több vagyok 14-nél, de nem kezdek el vitatkozni :) Te azt az esetet láttad, én másik esetet. Van ilyen is, olyan is :)
2015. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Maradjatok csak barátok hidd el szar lesz nézegetni még évekig egymást ha szétmentek.(Tapasztalat).
2015. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
És? Én 6.os vagyok és mégis járok az osztálytársammal :D és 1 nappal idősebb nálam.
2016. jan. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bocs nem 6 hanem 7
2016. jan. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!