Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még ilyen lány, akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen lány, akinek nem jön össze?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek már olyan rég volt barátja és magát hibáztatja, és szégyenli hogy tanyán él. Ő szeret ott élni,szereti az állatokat, szeret a természetben lenni ilyesmi. Szokott ganézni, van disznójuk, meg tehenük stb. De fél hogy ha lenne egy barátja nem tetszene neki ez a dolog. Csinos a lány, de elég komoly. Buliba ritkán de jár, inni csak keveset szokott. Tudnátok nekem segíteni, hogyan öntsek lelket belé? Ti milyen véleménnyel vagytok egy ilyen lányról? Biztatni szeretném. :)
2015. dec. 29. 17:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Rendben
2015. dec. 29. 19:52
 12/17 anonim válasza:
Nem attól függ, hogy rámosolyog a szerencse hogy hol él...egy érettebb férfit nem foglalkoztat ilyen apróság, hogy hova valósi..és milyen emberi értékeket csökkent ez az életmód? szerintem semmivel sem kevesebb mint más...sőt...ha nomrális palit akar, akkor még jobb is, hogy nem az a tipikus divatkövető majom :)
2015. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ó dehogy is olyan, otthon a legrosszabb szakatt ruhában van, suliba meg szép ruhákat vesz. Néha járunk bevásárlóközpontba ruhát venni, de legtöbbször csak egy kettő dolgot vesz. Van saját kis stílusa.
2015. dec. 29. 21:16
 14/17 anonim ***** válasza:

Azzal semmi baj sincsen, hogy szereti az állatokat, de a munkától se retten vissza. Én is ugyan ilyen vagyok, igaz városban lakok, de ugyan úgy van disznó,csirke,kacsa stbstb.. Egyszóval tökéletes barátnő!

Ha annyit megtennél, légyszíves privátban megírnád, hogy milyen város közelében él??

Előre is köszönöm szépen 😊

2015. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!


írtad, hogy privibe küldesz képet is, nekem jöhet, aztán ott mondok egy s mást ;)

2015. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15 Azt hol írta, hogy küld képet? Nem nekünk kellene?

Amúgy én is megnéznék egyet !:D

(#8 voltam)

2015. dec. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor mán nekem is küldhetsz képet
2015. dec. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!