Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek össze fogunk jönni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek össze fogunk jönni?

Figyelt kérdés

Pár éve ismertük meg egymást (én 13 ő 16) , a nevelőapám egyik rokona volt így hát néha-néha találkoztunk . Gyerekek voltunk , szüretkor fogócskáztunk , piszkáltuk egymást , folyton lefényképezett és sosem mutatta meg és én meg nagyon haragudtam rá ezmiatt. Diót tört¸unk /ettünk a diófa alatt és lassúztunk a nővére esküvőjén. Később mikor én elkerültem gimnáziumba ő meg egyetemre elkezdtünk irkálni (kb. 80 000 üzenet , éjjeli skypeozások , sms-ek, telefonálgatás) , megbíztunk egymásban és tényleg jók voltunk együtt. Tudtuk mikor gúnyolhatjuk ki egymást és mikor komolyodjunk el. Mindenről beszéltünk , minden nap. De csak ritkán tudtunk találkozni és az meg fura volt. Nem olyan volt mint régen a diófa alatt, inkáb nyugodt csendes beszélgetés. Mindíg mosolygott rám és folyton bámult (persze én is őt) . Néha elkísért a vonatra. Olyanok voltunk mint a szerelmesek , de baj volt neki hogy idősebb (én 16 ő 19) aztmondta nemtudja hogyan közeledjen hozzám mert olyan finom és törékeny vagyok és hogy félt saját magától.

Egy hónapja kezdett furán viselkedni és mikor megkérdeztem mi a baja aztmondta hogy ő már nemtud megérteni mert már átelte azt amibe én csak most kerülök bele (bulik stb.) és hogy hagyjuk egymást egy darabig de hogy később talán újra megtaláljuk egymást.

Nem jártunk és nemvolt semmi több egy ölelésnél (nem is ölelt át rendesen), kevesett láttuk egymást többnyire irkáltunk. Most jövök csak rá mennyire szeretem és nagyon hiányzik. Szerintetek ő is szeretett? Miért engedett el?



2015. okt. 1. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
bizonytalan a srác, de amúgy nagyon szép történet ne felejtsd el semmiképpen, neked kell nyitnod ha nagyon akarsz valamit(cselekedettel nem szavakkal) mert a fiú nem tudja mit tegyen
2015. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretett,kevés ember mond ilyen szép szavakat
2015. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez gyönyörű történet ^_^ szerintem is bizonytalan a srác, de egész biztosan lehet valami, ha nyitsz felé, és ő vevő lesz rá (márpedig szerintem igen) :)
2015. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!