Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden ismerősöm azt hiszi, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ismerősöm azt hiszi, h még össze fogunk jönni az exemmel. Így hogy pasizzak?

Figyelt kérdés

Nyilván azért hiszik ezt,mert egy hatalmas drámából kifolyólag jöttünk össze,hatalmas volt a szerelmünk,DE részemről elmúlt. Mára már teljes mértékben átalakult szimpla szeretetté,és el sem tudom képzelni,h valaha újra akár csak egy csókot tudnék adni a volt barátomnak,tehát semmi esély rá,hogy újra együtt legyünk. Mégis szinte az összes ismerősünk úgy gondolja,hogy újra össze fogunk jönni,kivéve akiknek ezt tisztán elmondtam. Már 2-3 hónapja szakítottunk,és mivel egy faluban élünk mindketten,így mindenki ismer mindenkit,ezért sem kezdeményez nálam senki,merthogy még úgyis összejövünk. Ez így nekem elég rossz,mert más ismerőseim nem nagyon vannak,és egyébként is a faluban van egy srác,aki nekem nagyon bejön,mostanában nagyon sokat gondolok rá. Szóval jó lenne legalább ismerkedni,barátkozni,jó lenne ha kezdeményeznének,de nem teszik... Így hogy pasizzak? Sosem voltam az a nyomulós fajta,nem is merek elhívni fiúkat randizni,és nem is akarok,még abban hiszek,h a srácnak kell elhívnia a lányt randira,nem pedig fordítva.

20/L


2013. jún. 13. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért érdekel, hogy mit hisznek?
2013. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó. Ez jó. :)
2013. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha tetszem egy fiúnak,akkor elvileg lépnie kell... Ha nem tetszem neki,akkor meg úgyis mindegy.
2013. jún. 13. 23:13
 5/7 anonim válasza:
20/L az azt jelenti hogy 20 éves vagy és lány?
2013. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem, az azt jelenti hogy 30 es fiu...
2013. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk a barátnőiddel felültök arra a sárga buszra szombat este, majd bementek vele a városba.
2013. jún. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!