Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még ilyen lány, akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen lány, akinek nem jön össze?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek már olyan rég volt barátja és magát hibáztatja, és szégyenli hogy tanyán él. Ő szeret ott élni,szereti az állatokat, szeret a természetben lenni ilyesmi. Szokott ganézni, van disznójuk, meg tehenük stb. De fél hogy ha lenne egy barátja nem tetszene neki ez a dolog. Csinos a lány, de elég komoly. Buliba ritkán de jár, inni csak keveset szokott. Tudnátok nekem segíteni, hogyan öntsek lelket belé? Ti milyen véleménnyel vagytok egy ilyen lányról? Biztatni szeretném. :)
2015. dec. 29. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én összejönnék ilyen lánnyal, nincs semmi kizáró ok :)
2015. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Álmaim nője lenne
2015. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha jó eszű... Na jó nőröl van szó szoval újrakezdem.

Ha nem teljesen hülye, és csinos is akkor semmi gond a tanyasi élettel. Sőt!

Gyerekként szinte minden nyaramat ilyen környezetben töltöttem és nagyon élveztem.

2015. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én is tanyán élő lány vagyok. Szeretek itt lakni, de mások előtt én is szégyellem. Még eddigi egyik barátom sem tudta ezt, nem is beszélek erről. De elméletileg ezt nem kellene szégyelnem és a barátnődnek sem.

14/L

2015. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Miért szégyeli? Nem értem egy ijen lány maga a csoda és ha valaki szereti az nem érdekli hol lakik meg miket csinál a tanyán
2015. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2015. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
17 éves :) esetleg ha küldtök egy képet privátba és kor meg várost, megmutatlak neki hátha :D köszi mindenkinek ez jol fog esni neki ugy gondolom :)
2015. dec. 29. 18:54
 8/17 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy hol lakik? Engem tuti nem!

Ha "oké" a nő akkor ez nem fog zavarni.

A tanya az jó dolog ami zavarna az a cigányputri.

2015. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát nem egy cigányputri a házuk. Rendbe van szedve nagyjából, bár lehetne szebb is.
2015. dec. 29. 19:12
 10/17 anonim ***** válasza:
Akor megyek segiteni
2015. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!