Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy lany aki nagyon tetszik de egyutt van egy masik fiúval. Nem járnak csak nagyon sok idot töltenek egyutt.

Minden lany ismerősöm szerint én vagyok a helyesebb meg azok szerint is akik megmondanak ha nem igy volna. Bar tudom h a lánynak nem a tobbi lany véleménye szamit

Viszont nemrég az iskolában barátnőjénel probalkoztam (sikerrel) es erre tökre kiakadt.

Ez most olyan h nem kellek neki de ha massal osszejovok akkor féltékeny lesz vagy mi

Csaj termeszetesen tudja h bejön nekem (tolem)

14f



2015. dec. 29. 03:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam le egy masik csajnal
2015. dec. 29. 03:34
 2/4 menta00 válasza:
Attól, hogy sokat van együtt azzal a sráccal, nem kell szerelmesnek lenniük egymásba. Nekem is egy olyan srác tetszik, aki sokat van együtt egy csajjal, de viszont tudom, hogy a lánynak van pasija. Neked kell megtenned az első lépést, nem pedig a lánynak. Csak hajrá! :)
2015. dec. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja! Áljj ki magadért!
2015. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát figyelj... hogyha másnál sikeresen bepróbálkoztál, ő ezen meg kiakadt, akkor szerintem nem hagyod hidegen :D a fiúbarátja pedig tényleg mindegy, nekem is van, és rengetegszer hitték már ránk, hogy járunk... -.- (pedig nem járunk, ugye) szóval ahogy az előző válaszadók is írták, állj ki magadért! ;) 14/L
2015. dec. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!