Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok az osztályon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az osztályon belüli párkaocsolatról? Működhet?

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 18:44
 1/7 anonim válasza:
49%
Egy ideig biztosan. De aztán lehet,hogy az osztályban a lányok féltékenysége végett osztozás alakul ki köztetek amit ha nem tudnátok megbeszélni akkor szakitanátok.
2015. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan már nagyon nem tinikorosztály vagyok, de a baráti körömben két olyan házaspár is van, akik gimnáziumban osztálytársak voltak, és még ott jöttek össze. Szóval semmi sem lehetetlen. De amúgy soha nincs garancia arra, hogy egy kapcsolat örökké fog tartani, akkor sem, ha nem egy osztályba jártok.
2015. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 10. ben jöttem össze az osztály legszebb lányával aki az iskolában is a második legszebb volt. Alacsony szőke, kék szemek és hihetetlen kedves volt :) Persze suliba az osztályközösség miatt nem működött a kapcsolat így szakítottunk. Én nem éreztem jól magam mert folyton láttuk egymást ő neki is rosszul esett de élte a maga kis világát. Aztán leérettségiztem ő meg 12. ben átment másik suliba mert elköltöztek, én akkor 18 éves voltam ő meg 19 éves. Aztán 2 évvel később teljesen véletlen összefutottunk valahol és egész jól elbeszélgettünk, rá 1 hónappal később pedig ismét összejöttünk és azóta már lassan 4 éve alkotunk egy párt szinte sosem vitatkozunk, teljesen egy hullámhosszon vagyunk és már saját házunk van amibe mindketten beleadtunk mindent, már van egy kutyánk is amit imádunk és amint befejezzük a ház bővítést és minden jó lesz akkor belevágunk a gyerek projectbe is mert már szeretnénk babát de egyenlőre még a ház az első :)
2015. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na mi ezt elkerülendő nem mondtuk el a suliban:D De másfél éve együtt vagyunk szóval megy ez így is.
2015. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erről csak annyit, hogy a szüleim osztálytársak voltak általánosban és szakközépben is. Amúgy szakközépben jöttek össze, és hát én itt vagyok. 15f szóval bármi megeshet.
2015. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Működhet bizony. Az én osztályomban 3 pár is egymásra talált.
2015. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2015. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!