Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, hogy én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruzs33 kérdése:

Mit gondoltok arról, hogy én szerelmes vagyok egy nálam 9 és fél évvel idősebb fiúba, és ő is belém? (a többit lent)

Figyelt kérdés
A srác hamarosan a 25-öt tölti a következő hónapban.Már majdnem egy éve ismerjük egymást és járunk. Nagyon odavagyunk egymásért.Nem merjük felvállalni a kapcsolatunkat,mivel én még kiskorú vagyok,ő pedig már nagykorú. Eleinte nem gondoltam volna,hogy ennyire szerelmes lehetek.Nagyon sok csalódáson túlmentem,és a pasim is. Mégis egymásra találtunk,és nem tudunk egymás nélkül meglenni,még a korkülönbség sem érdekel minket,csak nem merjük felvállalni a kapcsolatunkat.Lefeküdtem már vele,Vele veszítettem el a szüzességem. Azért nem merjük felvállalni egymást,mert a mai világban nem annyira elfogadott a korkülönbség,még akkor sem ha nagyon szeretik egymást,főleg,ha kiskorúról és nagykorúról van szó. Mi a véleményetek? 15/L

2015. dec. 10. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tényleg komoly kapcsolat, mindkét oldalról, akkor szerintem még tartsátok titokban, nehogy már szobafogságot kapjál.
2015. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Lényegében szerintem ebben semmi nincs mert inkább legyél egy olyan fiúval aki idősebb, de szeret nem pedig egy olyannal aki veled egyidős (bocsi a kifejezésért) de csak megd@g. Szóval ha szeretitek egymást akkor nekem nincs semmi bajom ezzel a kapcsolattal. Ha pedig fel akarod vállalni (ha lazábbak a szüleid) 16 éves korodban mond el nekik. De szigorúan először nekik mert ha valakitől megtudják akkor elég idegesek lesznek. Remélem segítettem. :)
2015. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon sok csalódáson túlmentem,és a pasim is. " Azért ez aranyos!

15 éves vagy, egy éve vagy a mostani pároddal, de már nagyon sok csalódáson "túlmentél".

Nem semmi!

2015. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymast es minden oke koztetek, akkor rendben van. Bar eleg nagy a korkulonbseg.


Am mar nem vagy kiskoru, fiatalkorunak szamitasz 14 folott.

2015. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Szia! :3 én 16 éves vagyok és nekem is volt ilyen kapcsolatom ^^

Hát nem szeretnék rossz érzéseket kelteni benned, de elmondom... mind a két alkalommal megcsaltak engem... :c

Tehát a személyes véleményem az hogy idősebb pasikba ne szeress bele, mert összetörik a megragasztott szívedet még több darabra :(

De persze lehet hogy neked más... sok szerencsét, de gondold át :s 16/L

2015. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne sértődj meg, de őszinte leszek!

Azt gondolom, hogy te apakomplexumba szenvedsz, ezért vonzódsz egy ennyivel idősebb férfihoz. Szellemileg nem vagy érettebb a korodnál, a kérdésed alapján inkább fejletlenebb, így nem valószínű az intellektuális vonzódás.

( Te már rengeteg csalódáson "mentél túl", miközben vele vesztetted el a szüzességed. Milyen csalódások voltak azok, röpke 14 éved alatt, Egyszer csak az aktuális szerelmed nem vitte helyetted az iskolatáskád?)


A srác pedig vagy hazudik neked, vagy szellemileg visszamaradott, mert egy 25 éves férfi nem sok közös témát találhat egy 16 éves lánnyal. Ha pedig nincs közös téma, akkor csak a szex marad - az pedig kevés egy tartós kapcsolathoz.


De a legvalószínűbb az, hogy ez egy kamu kérdés, és hozzád hasonlóan érett barátnőiddel kuncogzok a kapott válaszokon.


Aztán most le is pontozhatsz, de legalább kaptál egy őszinte választ.

2015. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

"Nagyon sok csalódáson túlmentem": 15 évesen?! Na ne ba.ssz már.....

"Lefeküdtem már vele": hülye kis pitsa...


Szégyen, hogy ilyen lányok vannak...(Y).

2015. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Épp h a mai világba elfogadott a nagyobb korkülömbség,igaz nem teljessen mind1 h kiskorú v nagykorú vagy e.

Ha szeretitek egymást és a sexet beleértve minden működik köztetek akkor veheted komolyan h szeret.

Én 15 vóltam a párom meg 24(első kapcsolatom,2 évig tartott,külföldre kellett mennie,ezért lett vége és mínden jól müködött) mi felis válaltuk és az én szüleimnek nem volt kivetnivalója a kapcsolatunkal,sokszór aludtunk is egymásnál.

Nem feltétlen apakomplexus ahogy írták! Szüleim eggyütt vannak,jó a házasságuk és az én kapcsolatom is míndig jó vólt apámmal.

Egyszerűen érettebb volt a gondolkodásom mint a korombelieknek,meg töbre vágytam mint általában a 15éves lányok.

Most vagyok 23 a jelenlegi párom (vőlegényem) meg 35.

Az viszont h csalodott a nőkben oké. De h te 15éves létedre sokat csalódtál a fiúkban hát...! Ezt ink nem fejteném ki.

Ha igen nagy szerencséd lessz akkor nem. De még sokat is fogsz csalódni az életben és nem csak a pasikban.

2015. dec. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon sokat csalódtam. Lehet,hogy van benne valami az apahiányban,mivel gyakorlatilag anyámmal és a fiútesómmal növök fel. Mivel anyámék már elváltak.De nekem nagyon fontos a szeretet,a szerelem,és a barátság.De nem biztos,hogy ezzel függ össze.Az igazság az,hogy nekem az érettebb fiúk jönnek be,mert én érettebbnek tartom magam az átlagnál,lehet hogy azért,mert volt egy óriási traumám. De a saját korosztályom éretlen a mai 15-16 éves korosztály amiben most én vagyok,nem felel meg az igényeimnek,igaz,hogy teljesen véletlenül jöttünk össze,de úgy érzem,hogy a barátom a legideálisabb minden szempontból.
2015. dec. 11. 08:27
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

A jelenlegi kapcsolatod lesz a legnagyobb csalódás.....;)

Kíváncsi vagyok a te nagy "érettségi" szintedre, de szerintem néhány mondat beszélgetés után bebizonyítanám az ellenkezőjét.....


Ebben a korban ez a korkülönbség egyáltalán nem normális, úgy látszik, még nem mondták elegen ahhoz, hogy elhidd.

2015. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!