Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy 6 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 6 évvel idősebb lányban. Mit tegyek? 15 vagyok o 21 de mivel messze lakunk egy évben egy hetet talalkozok vele.

Figyelt kérdés
Egy tábor a ismertem meg, ő is vallásos mint én ilyen alacsonyabb. Igazából most talalkoztam vele először de nagyon tetszik de nem volt vele alkalmam beszélni. FB bejelöltem és nem tudom hogy ha irok mit irjak ra mert csak ebbe az enektaborba hallottam énekelni tehát max. Ezt irhatom neki. Szelid kedves fiú vagyok igazából hülyeség van bennem bőven de én amugy komoly vagyok inkabb felnotekkel beszélgetek. Hallottam valahol ha van közös téma és érdeklődési kör az mar jo mert ez a zene meg igazabol ezek az evek később eltörpülnek meg nem feltétlenül a kor a lényeg hanem hogy jövünk ki egy mással. Mit javasoltok rá irjak?,mit? Kérlek komoly válaszokat
2015. júl. 27. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj rá. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle. Majd meséld el. :)
2015. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok meg várok par választ. De én ezt tenyleg komolyan gondolom.
2015. júl. 27. 20:05
 3/4 Kill The Sexplayer ***** válasza:

"Szerelmes vagyok egy 6 évvel idősebb lányban."


Lenyelt téged, vagy mi?

2015. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs helyesírás :)
2015. júl. 27. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!