Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van eggy lany akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van eggy lany akit nagyon szeretek de a haverommal van eggyut de en nagyon szeretem nem tudom mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 27. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyd oket, gondolom a haverod nem kényszeríti a lanyt, hogy vele legyen. A lany ot valaszotta parjanak, ennyi.


Amugy meg nem sokaig lesztek haverok, ha ilyeneken jar az eszed.

2015. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem dontsd el mi a fontosabb a lany vagy a baratsagotok!!!

Meg egyaltalan te tetszele a lanynak mert ha nem akkor nincsis ertelme elcseszni egy baratsagot

2015. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Ne tegyél semmit, jobb ha elfelejted. Gondolom neked sem esne jól, ha az egyik haverod tönkre tenné a kapcsolatodat egy lánnyal, és akkor nem csak a barátnődet veszíted el, de a haverodat is...:)
2015. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!