Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ötletek? Hogy lehet felszedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek? Hogy lehet felszedni egy ilyen csajt?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki tökre bejön meg minden. De őt pár hónapja megerőszakolták és fullra nincs önbizalma pedig fullos a csaj. Nem hiszi el h bejön nekem és nem tudom hogy szedhetném fel
2015. dec. 27. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne nyomulj mert azt fogja hinni e is csak meg akarod fektetni
2015. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szegény! Legyél megértő és legyél sokat vele. De ne erőltess semmit! Csak foglalkozz vele, gondoskodj róla.
2015. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ne haragudj, most leírom mit gondolok, de lehet nem fog neked tetszeni...

Mi a jó büdös f-ne az, hogy felszedek egy csajt? Meg akarod döngetni? Szerelmes vagy bele? Menj már oda hozzá, és mondd neki azt, hogy szia fel akarlak szedni, mert olyan jó nő vagy meg minden. Pofán ver, és ott hagy a pics---. Ne érts félre, nem akarok kötekedni, meg most nem is rád vagyok pipa, de nem bírom az ilyen 'jólnevelt' kifejezéseket...

-Csákány, jó suna vagy, felszedhetlek?

2015. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hármaskának igaza van. Ettől én is hányok. Először is: lány, vagy leány, nem pedig csaj! Gusztustalan! A másik meg, hogy inkább mondd azt, hogy megszerezni, mert az is szebb. :P
2015. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát.... Nem teljesen hosszabb kapcsolat miatt kéne
2015. dec. 27. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?! Vagy csak én vagyok ezen kiakadva lányként, vagy mi van veletek emberek?! Pár hónapja megerőszakolták, érted? MEGERŐSZAKOLTÁK!!!!!! Te meg ,,fel akarod szedni"? ,,Nem biztos, hogy rendes kapcsolatra kellene?!" Gondolkodj már ember, te normális vagy? Van fogalmad arról, hogy min mehetett/megy keresztül? Szerintem nem ártana kicsit eltöprengened erről a kérdésről, magadról és az erkölcseidről..
2015. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok...

'Hát... nem teljesen hosszabb kapcsolat miatt kéne'

Erről beszélek... Megfektetnéd, majd otthagynád... Hogy tudsz ennyire tahó lenni?! Te sem lennél jobb, mint az a féreg, aki megerőszakolta.

2015. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!