Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fontos! Szeretnék felszedni...

Fontos! Szeretnék felszedni pár kilót. Ötletek?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok a magasságomhoz képest,és szeretnék felszedni pár kilót;a combom viszont nem túl vékony,a fenekem se mondható kicsinek :S szóval azokat kivéve szeretnék hízni.De nem megy!nem is sokat eszek,de édességet rengeteget,de az se ér semmit!segítenétek? :( fontos lenne...!! jó lenne ha lenne rajtam valami fogni való! 172 cm vagyok és 52 kiló

előre is köszönöm a válaszokat,ha lehetne ÉRTELMESEK legyenek,nem kell elbaromkodni -.-

L/14

:)


2011. jún. 17. 19:44
 1/5 Darcy01 ***** válasza:
Valószínűleg ilyen alkat vagy, így ha hízol is, akkor szerintem a combodra és a fenekedre híznál. Olyan sajnos nincs, hogy én ide meg oda szeretnék hízni. Kár amúgy, hogy mellre nem lehet hízni:-)
2011. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a 174 centimhez 53 kiló vagyok és amúgy jó alakom van, csak a lábaim nagyon vékonyak (nem mindenki szerint). Mondjuk én rengeteg eszek, és édességet is, de csak a hasamra tudok hízni, fenekem, mellem arányos amúgy. Ilyen az alkatunk és kész :) A sok édességet hanyagold, mert rajtam az utóbbi 2 hónapban narancsbőr jelent meg, pedig vékony vagyok!!!

L/17

2011. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nagyon csinos 14 éves lehetsz:)172 cm, 52 kg, az modell-alkat.

még valószínűleg változni fog az alakod, és majd lerakódnak szépen azok a nőies zsírpárnák is 1-2 éven belül:)

de ha formásan akarsz hízni, akkor szerintem se édességgel, mert az többet árt, mint használ.

Inkább mozogj és étkezz egészségesen:)barnulj le kicsit,

húzd ki magad, tanulj meg szépen járni és senkinek nem jut eszébe majd, hogy sovi vagy, sőt!


amúgy meg, az ügyesen választott ruha teljesen kiegészítheti, amit hiányolsz:) és kiemelheti amire büszke vagy:)

2011. jún. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 168 cm 50 kg vagyok. Ez is úgy jött össze hogy RENGETEGET zabáltam éjjel-nappal. És mostanra úgymond mániákus kajálós lettem, tehát ha van szabad percem mindig kimegyek a konyhába és eszek valamit (40 kgről indultam). Zsíros ételeket fogyassz!!:D
2011. jún. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jaj ezzel nagyon vigyázz... régen nekem is fel kellett szednem és túllendültem.. és most meg jön a fogyókúra... :S én azt csináltam hogy mindig pár falattal többet ettem és így egyre többet ettem... és híztam... csak annyira hozzászokott a szervezetem (mivel nem keveset kellett híznom) hogy folyamatosan arra késztet hogy többet egyek... most próbálok kevesebbet enni, de az is sok, mivel nem mehetek az eredeti adagig... egyszerűen nem megy... úgyhogy valahogy nagyon vigyázz ezzel.. talán nagyon lassan csináld...
2011. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!