Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyantázás után kipattog? Ötletek!

Gyantázás után kipattog? Ötletek!

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, és szőrös a hátam is, ezért már párszor elmentem kozmetikushoz, hogy gyantázza le. Másnapra mindig nagyon kipattogott. Nem tudom, hogy a bőrömmel van a baj, vagy csak pl. a szőrszál nőtt be. Nem azonnal pattogott ki, hanem másnapra-harmadnapra, de sajnos elég durván. Tud-e valaki valami ötlete mondani, vagy sajnos ilyen típusú vagyok.
2011. aug. 26. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
fertőtlenítés hiánya miatt pattog ki
2011. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
fertőtlenítés hiánya miatt van az összes problémád
2011. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon figyeltem a fertőtlenítésra (legalábbis úgy érzem mindent megtettem). Miután megörtént a gyantázás, hazamentem egyből lefertőtlenítettem, majd ezt megtettem még aznap lefekvés előtt kétszer is. Figyeltem arra is, hogy ne izzadjak meg.
2011. aug. 26. 15:44
 4/12 anonim válasza:
kenj rá jó sok, nagyon minőségi testápolót! ; ) nekem mindig segít
2011. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Már annyiszor leírtam, szőr növésével megegyező borotválás esetén elkerülhető. Ha már kipattogzott akkor neogramormon kenőcsöt használj, borotválkozás után hintőport.
2011. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Itt éppen gyantázásról volt szó, nem borotválásról!
2011. aug. 26. 16:19
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
El se olvastam, de a hintőpor és a kenőcs erre is vonatkozik.
2011. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szőr növésével megegyező irány+ bőrradírral szőrtelenítés előtt áthúzod a bőröd+ alkohollal-arcszesszel fertőtlenítesz


én is így csinálom, az egyébként nagyon kipattogós bőröm ezektől a módszerektől nem pattog ki, de különösen fontos az alkoholos fertőtlenítés, nem csak aznap, hanem szőrtelenítés után másnap is, sőt harmadnap is lehet, ha pedig kipattogott, szintén alkohollal fertőtlenítsd minden nap, ez a módszer pattanásokra, mindenre jó


krémeket én nem használok, de azok is biztosan nagyon jók

2011. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Janek1990 válasza:
Hellosztok,milyen alkoholt kel használni ilyen problémára öntsek vörösbort az adott területre vagymit? irjatok lécc ::D:D
2011. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tiszta alkoholt vegyél a gyógyszertárba. De felesleges, olvasd el mit írtam le én.
2011. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!