Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék egy tetoválás...

Nagyon szeretnék egy tetoválást a nyakamra. Ötletek?

Figyelt kérdés
Egy kisebb szimbólumra, vagy szimbólumos feliratra gondoltam. Ihlet nem nagyon jön :D és ugye ezt már utána egész életemben viselnem kell, szóval nem akarok olyat, amit egy idő után megunhatok. Akinek van tetoválása, az hogyan és miképp jutott arra/döntötte el, hogy neki az kell?
2011. szept. 3. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány? mert nem mind1 :) egyébként nem kell örökre viselned, ha már nem tetszik. mert vannak lézeres kezelések csak drága:\
2011. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
lány, és 17 éves :) lézeres kezelés..oké. csak hát kinek lesz arra pénze? :D
2011. szept. 3. 23:04
 3/12 anonim ***** válasza:

és milyen pályára készülsz?

mert sok helyen nem tolerálják ám...

én várnék még vele

2011. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát akkor én imádom a szépen ábrázolt jól kidolgozott virágokat. ha szimbólumokra gondolsz akkor ismernem kéne a személyiséged hogy mit szeretsz. pl. most a fiatalok körében igen népszerű az a béke jel.
2011. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Először jön valami, ami tetszik, egy mottó, ami jellemző rád, vagy egy szimbólum ami jelent neked valamit, és utána jön az, hogy akkor magadra is varratod. Ideális esetben. A tiéd pont a fordítottja.


Mindenestre keress egy mottót vagy ilyesmit. Vagy ha van egy szeretett rokonod, vagy esemény amit nagyon nagy emlék marad örökre, keress egy rá emlékeztető jelet.

Nekem a fiam kezdőbetűje az, amit soha nem fogok megbánni, és nem divatból, hanem mert jelent valamit.

2011. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

aki így áll hozzá hogy majd egyszer megunja és jöhet a lézer(ami k*rvára fájdalmas és nyoma marad) az minek tetováltat?

ha már mástól kérsz tanácsot az régen rossz,nem mások véleménye alapján kellene döntened,hanem olyan mintát varrass magadra ami neked jelent valamit,nem másnak...

ha még nincs ötleted akkor várj,és ha valami megtetszik,és magadénak érzed akkor vágj bele.

2011. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy mit varrass magadra abban nem segithetek, de elmondhatom, hogy én mit és miért varrattam fel. Először egy kigyót rakattam a lábszáramra, mert a bölcs vadász jelképe sok vallásban. Utána egy koponyát a mellkasomra, hogy jelképezze a halandóságot. És nem rég egy v2-es motorblokkot az alkaromra mert imádom a chopperokat.
2011. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) esetleg valami olyasmit nem tudtok, ami azt jelképezné, hogy "ledobnak, és felesek"? tudom, furán hangzik, de nem tudom máshogy megfogalmazni :)
2011. szept. 3. 23:50
 9/12 anonim ***** válasza:
tehát, hogy nem lehet megingatni, erős jellem vagy?
2011. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
olyasmi, igen :) és erre valami ötlet, ami emlékeztetne rá?
2011. szept. 4. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!