Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én 17 éves lány vagyok ő meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 17 éves lány vagyok ő meg 25 éves férfi. Sok?

Figyelt kérdés
Nagy a 8 év korkülönbség? Párszor már csokoloztunk. Szilveszterezni is jön velem és a részemet ki is fizeti. Szűz vagyok még.. Ha probálkozik, hogy közöljem vele? Engedjek neki? Félek, hogy kihasznál.. Mert 'kicsi' vagyok hozzá. Vagy ha nem engedem akkor többet nem találkozunk vagy már nem fog keresni.Néha ugy érzem lehet valami de van olyan is hogy átnéz rajtam. Vagy csak én érzem ugy?

2015. dec. 27. 18:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát ha igy nézzük igazad van :))) De kéltem, hogy feleségül megyek hozza :))))
2015. dec. 29. 14:58
 12/12 anonim ***** válasza:
ha így gondolod akkor végül is mindegy nem? rövid vagy kevésbé rövid szerelem lesz a vége...
2015. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!