Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan hogy belszerett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy belszerettetek GYK. -n valakibe?

Figyelt kérdés
És ha igen mi lett? Sikerült, vagy csak ti szeretszerettétek, esetleg nem mertetek találkozni vele vagy ő nem akart. Vagy idáig el se jutott senki?

#szerelem #privát #üzenet #Vagy nem tom még mit írhatnák kulcsszavakhoz :D
2015. dec. 26. 18:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha én valakit tényleg szeretek, akkor nem hagyom hogy a távolság közénk áljon. Biztos nem pár szaros kilométer mondja meg hogy azzal lehetek-e akit szeretek!
2015. dec. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
2015. dec. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Igen :) egyenlőre csak Skypen beszèlünk. Majd meglátjuk lessz-e valami.
2015. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Itt találtam egy barátot 6 éve. Máig jól elvagyunk.
2015. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Volt, sokat beszélgettünk, ő pár nap után szerelmet vallott, nekem kb 3 hónap kellett, sokat szenvedtem miatta, járunk pár napig, mivel amikor találkoztunk, teljesen más volt, és lehet, hogy én is. :D Gondolok rá mostanában is, de csak felidézem az emlékeket, szeretni már nem szeretem. :) 14/L
2015. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Igen.

Kiírtam egy kérdést, rám írt aztán beszéltünk a témáról, majd másnap is írt. Akkor minden nap beszéltünk, majd elhívott fagyizni. Aztán a találkozások jöttek egymás után. Már az első találka előtt beleszerettem, mert azt hittem, hogy ő tök más, mint a mai fiatalok többsége. Nagyon intelligens, értelmes és őszinte volt. Aztán személyesen is jól kijöttünk egymással. Szépen lassan közeledett én pedig örültem neki. Nyáron kezdtünk el beszélgetni, októberben összejöttünk. Aztán pár nap híján két hónapot voltunk együtt. Ő szakított... Egy mondvacsinált ok miatt. Csupán annyit nem értek, hogy ha nem szeretett, miért akart engem. Miért volt jó neki. De most már mindegy... Ez van.

2015. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Volt. El is szúrtam... És már egy jó ideje nem beszélünk, de még mindig rettentően hiányzik... Remélem, olvassa a válaszomat. Nagyon hiányzol nekem!!!!!!!!!!
2015. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

#27

És honnan tudja hogy te vagy, ha nem látszik a neved?

2015. dec. 30. 16:23
 29/30 anonim ***** válasza:
Tudja, ha róla van szó, mert rettentően okos és gyönyörű. Ő a szívem gyémántkoszorúja.
2015. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Szénás peti ***** válasza:
Sajnos még nem 17/F
2015. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!