Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan hogy belszerett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy belszerettetek GYK. -n valakibe?

Figyelt kérdés
És ha igen mi lett? Sikerült, vagy csak ti szeretszerettétek, esetleg nem mertetek találkozni vele vagy ő nem akart. Vagy idáig el se jutott senki?

#szerelem #privát #üzenet #Vagy nem tom még mit írhatnák kulcsszavakhoz :D
2015. dec. 26. 18:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
10* es én is helyes,izmos pasi vagyok :D 16/F
2015. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

#10 vagyok

De ő 19 éves

2015. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Na, esetleg még valaki?
2015. dec. 26. 19:38
 14/30 anonim ***** válasza:
Volt már,közénk állt a távolság! :( 16/f
2015. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Mivan mindenki a távolság miatt adja fel? Hahó, ez a valóság ébresztő, a szerelem erősebb pár hülye km- nél! Ha nem tesztek érte mire számítottok, ez nektek szerelem? Küzdeni kell! Hadd kérdezzem meg: Jobb nélküle szenvedni? Ez a könyebb út?
2015. dec. 26. 21:12
 16/30 anonim ***** válasza:
96%

Nem, de ha valaki valami kapcsán rám ír, és ismerkedni akar, kb 10 perc után jön az hogy küldj már képet. Ha nem küldesz, mert értelmes ember nem küldözgeti csak úgy a képeit annak akiről semmit se tud, akkor megírja a másik, hogy "nem baj, de bocsi mennem kell és később leszek". :D Aztán persze, hogy nem lesz. Szánalmas, mondjuk nem én akartam ismerkedni, csak így nem értem, mi értelme van annak, hogy egyáltalán próbálkozik.


20L

2015. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
1 éve megismertem egy rendkívül jó srácot, beszélgettünk 1-2 hónapot, aztán egyszer csak abbahagytuk, nem írt ő sem, én sem. Azóta csak szülinapokon írunk egymásnak.
2015. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
# 17 16 éves lány vagyok, ő 18 éves fiú.
2015. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem teljesen a kérdésre a válasz...

#15: A távolság nagy úr... bárhogy is nézzük. Főleg amíg mindketten "gyerekek". Nehéz. Min. hetente 1x kéne találkozni. De akkor a több órás utazások (amik azért költségesek is)... amik úgy érnék meg hogyha ott is tudna aludni az ember. De persze ez az első pár hétben nem lehet még. A szülők is nehezebben fogadják el.

Az elején még nem biztos, de minél mélyebben kezdik el egymást szeretni annál kínzóbb érzés lesz, hogy nem tudnak egymás mellett lenni... Azt lehet mondani hogy a távolság nem állhat a szerelem útjába, de eléggé megnehezíti. És sokaknak nem hiányzik ez a 'súly'. Itt is lehet olvasni, hogy valakinek összejött valakinek nem. Ez mindkettő embertől függ.

Persze mindenkinek más a véleménye erről az egészről... nekem pl. ez. Lehet pesszimistán és optimistán hozzáállni a dolgokhoz (gondolom én elég pesszimista voltam).


Na de nem fogok tovább itt letargiázni :)

2015. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
Igen,sőt most is szeretem annak ellenére,h én szakítottam vele egyéb okok miatt:/ a távolság igenis nagy úr...hiányzott minden egyes nap..és most,h nem beszélünk még jobban hiányzik:c
2015. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!