Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek hogy belém szeress...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek hogy belém szeressen? Mit tart vonzónak egy fiú?

Figyelt kérdés
Szeretek egy fiút és innen onnan hallottam hogy ő is engem és mivel jövőre elballag és kevesebbet találkozok vele szeretném hogy kialakuljon közöttünk addig valami.Mivel segíthetek rá hogy szeressen?vagyis..amit már kérdeztem..mit tarthat vonzónak?(én nem az a csöcskidobós,seggmutatós stb stílusú lány vagyok,annyit mutatok amennyit kell semmi többet)

2015. dec. 25. 01:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem én vagy ő irányítjuk* bocsi xd

Jah és még azt szerettem volna hogy volt 1 érdekes face beszélgetésünk és nem tom jelenthet e valamit..aki szeretné annak instán szivesen átküldöm a screenshotot de kb igy nezett ki:

Ő:Játszunk kérdezz feleleket

Én:De hát akkor olyat fogsz kérdezni :"D

Ő:Nem,nem fogok na kezdjük,ki tetszik neked?

Én:Áh tényleg nem olyat kérdeztél x"D


Jelent valamit hogy az első kérdése rögtön ez volt?

2015. dec. 29. 22:59
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem én vagy ő irányítjuk* bocsi xD

Amúgy még azt szerettem volna h volt 1 face beszelgetesunk ami nem tom jelenthet e valamit..aki szeretne annak szivesen atkuldom instan a screenshotot de kb igy nezett ki:

Ő:Játszunk kérdezz feleleket

Én:De hát akkor olyat fogsz kérdezni :""D

Ő:Nem,nem fogok,na kezdjük,ki tetszik neked?

Én:Áh tényleg nem kérdeztél olyat :"D x"D

Jelent valamit hogy rogton ezzel kezdte?(bocsi az eket nelkuli irasert csak sietek)

2015. dec. 29. 23:05
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem én vagy ő irányítjuk* bocsi xd

Jah és még azt szerettem volna hogy volt 1 érdekes face beszélgetésünk és nem tom jelenthet e valamit..aki szeretné annak instán szivesen átküldöm a screenshotot de kb igy nezett ki:

Ő:Játszunk kérdezz feleleket

Én:De hát akkor olyat fogsz kérdezni :"D

Ő:Nem,nem fogok na kezdjük,ki tetszik neked?

Én:Áh tényleg nem olyat kérdeztél x"D


Jelent valamit hogy az első kérdése rögtön ez volt?

2015. dec. 29. 23:07
 14/15 anonim válasza:
Én vagyok a nem mi irányitjukos :D :D válaszold ezt: És neked ki tetszik? ilyenkor általában jön az a válasz hogy senki akkor te is irj egy olyat hogy akkor neked sem tetszik senki és persze hogy elég hogyha magadat adod amugy meg szerintem meg akarja tudakolni hogy tetszik-e neked amugy ird le az e-mail cimed és e-mailezünk és ott segitek ha kell :)
2016. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Istenem, már szinte fáj, hogy mennyire gyerekesen viselkedtem. Erre a fiókomra is kár volt visszatévednem. :"D



Ha esetleg bárki rátalálna erre a kérdésre és érdekelné, hogy végül lett-e valami;


2016 nyarán összejöttünk, 3 hónapig tartott a kapcsolatunk. A szakítás oka csupán annyi volt, hogy rájöttünk sok tekintetben mégsem illünk egymáshoz. Azóta mindketten továbbléptünk és külön utakon járunk.

2018. nov. 3. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!