Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy ne unjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne unjon meg, és belém szeressen?

Figyelt kérdés
Egy fiú osztálytársamba már 2 éve szerelmes vagyok, viszont képtelen voltam lépni, vagy bevallani neki az érzelmeimet. Szombaton, a szülinapomon sokkal szorosabb lett a kapcsolatunk. Azóta írogatunk egymással, és folyton küld jeleket, hogy fontos vagyok neki. Sokszor írta már nekem, hogy "szeretlek", szóval megkérdeztem tőle hogy hogyan, mire ő azt válaszolta többet érez mint puszta barátság, de ez nem szerelem. Amit megértek, hiszen ő még csak pár napja ismert meg igazán. Mit tegyek, hogy ő is viszont szeressen, és ne csak "bejöjjek" neki? Félek, hogy egy idő után megun.

2015. dec. 23. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Leginkább ne kérdezgess tőle ilyen marhaságokat, ettől a fiúk a falra másznak.


Leginkább ne tegyél semmit. Add magad, érdeklődj iránta, mesélj magadról, ne taktikázz és játszmázz, ha hiányzik, hívd fel és mondd meg neki, illetve általában mondd meg, mit szeretnél. :)

2015. dec. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legerősebb kapcsolatok, még a barátságok is élményeken, kalandokon, együtt átélt eseményeken alapszanak...

Gondolom, már azért randiztok, de próbáljatok meg olyan programokat csinálni, amik életre szóló emlékek lesznek nektek. Ez nagyon könnyen összehoz titeket.

És mivel mondta neked, hogy szeretlek, szerintem ezzel óvatosan... Reméljük, hogy tényleg szeret, viszont ha nem, akkor semmiképpen sem megoldás a kérdezősködés, mert sajnos utáljuk...

Sok sikert ;)

2015. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne írogassatok egymásnak, mert kifogytok a közös témákból és személyesen már nem tudtok miről beszélgetni. ne chaten és levélben akarjátok megismerni egymást, hanem menjetek el sétálni és beszélgessetek személyesen. a chat és társait csak arra használjátok, hogy a találkozást leszervezzétek, stb.
2015. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Az együtt töltött idő hozza magával a szerelmet, de a külön töltött percek vezetnek ahhoz, hogy napról napra még jobban szereted őt."


Szóval találkozzatok többször, ismerkedjetek meg jobban és beléd fog szeretni :)) Sok sikert!

2017. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!