Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek hogy belém szeress...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek hogy belém szeressen? Mit tart vonzónak egy fiú?

Figyelt kérdés
Szeretek egy fiút és innen onnan hallottam hogy ő is engem és mivel jövőre elballag és kevesebbet találkozok vele szeretném hogy kialakuljon közöttünk addig valami.Mivel segíthetek rá hogy szeressen?vagyis..amit már kérdeztem..mit tarthat vonzónak?(én nem az a csöcskidobós,seggmutatós stb stílusú lány vagyok,annyit mutatok amennyit kell semmi többet)

2015. dec. 25. 01:21
1 2
 1/15 El Greco ***** válasza:
49%
Ha egy kicsit többet írnál a srác személyiségéről, többet tudnánk segíteni, mert így elég nehéz. Az, hogy mit tart vonzónak egy fiú, egyénenként változik, én meg nem akarlak ilyenekkel untatni hogy "kisugárzás" meg ilyenek. Ezért kéne pár konkrétum is.
2015. dec. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Hallgasd meg a Martin Solveig - Intoxicatedet a srác előtt és táncolj rá Melbourne Shuffle-t, aztán mutasd meg a videoklipjét.
2015. dec. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
mennyi idős vagy te ill. a fiú?
2015. dec. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Egyszerűen légy vele kedves, jófej.

Ha nem ismeritek egymást eléggé, csak felületesen, azt még nem lehet "szerelemnek" nevezni, de attól függetlenül kialakulhat egy vonzalom közöttetek.

Ha valaki nem szeret beléd, vagy nem illeszkedtek össze, azt ne bánd. Mndenki maga dönti el, hogy kibe szeret bele, kivel érzi jól magát, bár a embereknek rengeteg probálkozásuk lehet arra, hogy "elcsavarják" a másik fejét, és megváltoztassák.

2015. dec. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ad önmagad. Legyél vele kedves. Beszélgess vele többet. Ismerjétek meg jobban egymást. Utána majd közös programok és a többi már csak úgy jön. Ez a Karácsony-újév úgy is tökéletes ilyesmikre.
2015. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Egyszerűen csak add önmagad. Beszélgess vele, keresd a társaságát,de ne akaszkodj rá. Viselkedj lazán, és ne akarj hanyatt esni csak mert mondott valami szépet. Örülj neki köszönd meg és kész. Ha látod mosolyogj rá, ezt bátorításnak fogja venni. Semmit nem mondtál a srácról nem tudjuk mit tarthat vonzónak.
2015. dec. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4-esnek üzenem és a kérdezőnek is: "Mndenki maga dönti el, hogy kibe szeret bele" - sajnos, vagy hál istennek, nem magunk döntjük el, kibe szeretünk bele, mert ez nem döntés kérdése, a szerelem egyszerűen jön, valaki - nem tudni, mivel, kiváltja belőlünk ezt a csodás érzést, de ezt sem eldönteni, sem erőltetni nem lehet. Így a válaszom, hogy semmit nem tehetsz azért, hogy beléd szeressen, legfeljebb azért, hogy egy kicsit jobban megismerjen, és ha te a magad valójában szimpatikus vagy neki, akkor lehet, hogy kialakul valamiféle kapcsolat közöttetek, de ne mutass soha más arcot, mint amilyen valójában vagy.
2015. dec. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

# 7

4-es. Nem szószerint, én sem úgy gondoltam, hogy döntésen alapul, épp úgy ahogy nem lehet azt sem eldönteni, hogy valakit rávegyél arra, hogy beléd szeressen.

De azért nem is olyan véletlen dolog ez, és sokan tudatosak arra, hogy kihez vonzódnak vagy kivel érzik jól magukat, és nem "erőlteti", csupán ismeri önmagát, tudja hogy mit szeret, és azért dönti el, mert érzi hogy nem árasztotta el őt az a véletlen érzés.(persze szerelem sok-sok mindenki között létrejöhet, ha sokféle emberhez közel kerülnék, de épp az, hogy valamilyen szinten az ember is tartozkodik másoktól és attól, hogy kit enged igazán közel)

Azért gondolom lehet abban is külömbség, hogy vannak akik úgy szeretnek, hogy még nem tudják, hogy mit akarnak, nem alakult ki bennük, és vannak akiknél úgy néz ki a dolog, hogy (elmondásuk szerint) szinte bárkibe szerelmesek lesznek bárhol, szerintem közrejátszhat, hogy nem tudják eléggé, hogy mit akarnak, és sok mindent szeretnének, van ilyen:D Persze nem "írányitja" az érzéseit, csak megismeri.. kapcsolatokban való részvételekben, megismeri azt, hogy nosza, mire is vágyott épp?!

2015. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Figyelj,ezt nem te döntött el és nem te irányitod minden esetre légy vele kedves barátságos és meg van rá az esélye hogy ő beléd szeret minden esetre csak add önmagadat és neki igy kell szeretnie nem érdemes szerepjátékot játszani hogz beléd szeressen
2015. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :D A fiú 14 éves én 13,elég sokat találkozunk annak ellenére hogy nem ugyanabba az évfolyamban vagyunk,együtt megyünk a buszra,és a suliba is van hogy csak úgy odajön :) a személyisége..vicces,(de ha kell komoly)az a tipikus bolondos de mégis értelmes emberi lény..és kb én is ezen a szinten ragadtam :"D :Damúgy tudom nem lényeg de azért +1infó:ő nem az az iskola nagycsávója tehát nem olvad el minden csaj aki meglátja stb osztálytársaim véleménye alapján is úgy látszik csak számomra tökéletes(bár nem 1 nyomi gyerek) Mindig önmagamat adom és elég életvidám típus vagyok ahogy ő is.Tehát összegezve azt mondjátok ha önmagam adom az elég?Csak mert attól rettegek bele szeret valaki másba/már szeret valakit és jó tudom ezt nem én vagy irányítjuk h kibe szeret bele..de nagyon nem lenne jó érzés
2015. dec. 29. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!