Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Voltbarátnő hiányzik, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltbarátnő hiányzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm.

Nem volt semmi extra, se külső, se belső, de valahogy úgy nem tűnt fel ez amíg együtt voltam vele. Csak annyira szerelmes voltam hogy nagyon. Annyi hogy eléggé határozatlan volt, de ez nem volt probléma. Meg sokmindenben az a szeretné, de nem akarja könnyen adni magát. :D

Aztán jött az élet meg a balf***ságom, és valami kis semmiségen összevesztünk, és láttam hogy nem igazán szeretné abbahagyni, de ez valahogy úgy maradt.

Azóta 1-2szer beszéltem vele, nem úgy tűnt mintha üres elveken kívül bármi miatt is ellene volna bárminek. Tehát ez a már csak azért sem mondja (tudjátok az a helyzet amikor véletlenül megbotlik a tyúk a kakasnak :D ).

Próbáltam elfelejteni, nem megy, és még mindig szeretem.

Bizonyos okok miatt legegyszerűbbnek a levelet tudnám elképzelni, személyes kézbesítéssel a levelesládába. Facebookon nem tudom elérni, de igazából nem is nagyon használja, telefont meg újat kapott. (Mondjuk lehet h még a régi száma van)

Azon gondolkodok hogy megpróbáljak-e újra vele lenni, vagy mit tegyek (inkább igen :D). Ha igen hogyan?


2015. dec. 24. 04:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne. Ha itt kell megkérdezni.
2015. dec. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ha azt mondom, hogy igazából én az igenre szavazok csak nem tudom hogyan kezdjek bele. Ebben kéne valami ötlet. Nem mintha nem lenne, csak hátha valakinek van jobb. Annyi meghallgatom azt is aki egy jó érvvel mondja hogy nem.

Ha azt kérdezném hogy szerintetek újrakezdjem-e, akkor a te indokod egy nagyon jó indok lenne :)

2015. dec. 24. 06:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Ha nagyon akarod folytatni akk menj ki a házához (esetleg vihetsz neki valamit pl virágot), és addig várj amíg vbe nem enged, akk meg bocsánatot kérsz, megbeszélitek amin az egész kapcsolat elb.szódott, és a reakciójától függően elmész, vagy maradsz még.

2015. dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18-19 évesek vagyunk
2016. jan. 20. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!