Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem mért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mért van ez?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki tetszik.....apu barátjának fia általában mosolyog rám és néz.....bekelöltem facebookon ,már kétszer os de nem jelöl vissza ,pedig azt hittem érdeklem....csináltam egy kamu facebookot más névvel egy nem létező személyként bejelöltem és vissza jelölt ....nem értem.... a srác 18 én 14l

#Gerg0
2015. dec. 23. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy hozzá, nyilván nem akar tőled semmit
2015. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
A végén leírtad, hogy miért van ez! Ennyire buta már ne legyél, pls. 28-24 oké, de 18-14 az vicc. Mit vesz neked, homokozó készletet? Jaj, gondolkodj már...
2015. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért mert ő 18 nem hiszem hogy szeret mint szerető de majd idővel
2015. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudod nem érzem magam annyi idősnek
2015. dec. 23. 21:20
 5/9 A kérdező kommentje:
félek pár év mulva már barátnöje lesz
2015. dec. 23. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Jaaaaj, a hülye "én érettebb vagyok" duma jön mindjárt, fedezékbe mindenki, bullshit comming in hot!
2015. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:/
2015. dec. 23. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Már nem azért "kedves" SűrítettLevegő, de eléggé nagy a pofád. Lehet ezt finomabban is.

A kérdésre válaszolva: Sajnos túl fiatal vagy hozzá. Ezt valószínűleg ő is így gondolja, hacsak nem egy pedofil. Ebben a helyzetben nem nagyon van mit tenni, el kell fogadni, és egy korodbelit keresned magadnak 14/F

2015. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem nagy pofa, látom nem vagy tisztában a szavakkal. Ezt mondtam én is, amit te. Semmi sértő nem volt benne, egyszerűen nem fogom szivárványokban hányni a szavakat, hanem leírom a tényeket. Ha ez fáj, akkor ez van, sajnálom, ettől függetlenül igazam van, innentől fogva a kivitelezés lényegtelen. Mellesleg ez már fájdalmas, hogy ilyen kérdések vannak, nem is egy. Neked még van türelmed finoman leírni, ami felesleges. Én csak nyers vagyok. Nem ugyanaz a nagyképűség és a nyersség.
2015. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!