Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy srác utálatból piszkál, esetleg csak simán haverságból, vagy mert bejövök neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van pár fiú, akik sokszor piszkálnak... miből derül ki, hogy ez utálatból, "barátságból", vagy szerelemből van?

Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek. :)



2015. dec. 18. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valaki így akarná kifejezni, hogy tetszel neki, az elég gyerekes dolog lenne. Szerintem csak haverságból csinálják, meg gondolják "jó" idegesíteni téged! :D Szóval ebbe inkább ne képzelj bele semmi többet! ;)
2015. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is képzeltem bele semmit. Miért kéne? Közülük nem tetszik semelyik.
2015. dec. 18. 14:41
 3/9 anonim válasza:
Attól is függ hány évesek.
2015. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
13 - 14 évesek.
2015. dec. 19. 10:58
 5/9 anonim válasza:
100%
Szerintem Ha 13-14 évesek vagytok akkor szerelemből vagy barátságból csinálják ezt a fiúk.. nekem utoljára akkor volt ilyen amikor 10 voltam és tetszettem egy fiúnak és állandóan piszkált aztán elmondta hogy tetszem neki... :D :D Kellemes ünnepeket neked is ! :)
2015. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. dec. 22. 16:24
 7/9 >_< ***** válasza:

Fiú vagyok, bár jóval idősebb nálad (18), és úgy látom hogy a haverjaim főleg azokat a lányokat szokták piszkálni, szivatni, akikre a hátuk mögött simán rámondják hogy "dugnám".

Mélyebb érzelmekben már nem vagyok biztos de a szexuális vonzalom többnyire megvan a piszkált lányok felé.


Én személy szerint nem szoktam lányokat piszkálni, és dugnám kijelentéseket sem teszek mert kissé gyerekes és bunkó.

2015. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ. :)

És igen, elég bunkó...

2015. dec. 29. 14:45
 9/9 anonim válasza:
100%
Ennyi idősen vagy barátságból piszkálnak ,esetleg ha tetszenél neki, akkor eszméletlen retardáltak lehetnek, már nem azért... Nálunk ez 11 éves korban leállt.
2016. okt. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!