Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tud enyire fájni az érzés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud enyire fájni az érzés?

Figyelt kérdés
Lányba szerelmes vagyok és márt van barátja és néhéz elegmedni a lány a szivem szakad meg és érte mindenre képes lettem volna de higyam tudnám el engedni végleg és hogyan tud enyire fájni az érzés most is sikor 15 éves létemre és ez a világ legroszabb érzése és tudom higy jön más de ez most anyira fáj hogy alig birom ki és hiába probàltam màsal leni ki beszèlni nem gondolni rá de mindig rá gondolok és mást nem csinálok csak sirok és sirok és elengedni nem tudom bocsi a helyesirás hibákért hogyan tudom el felejteni?
2015. dec. 23. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Mert gyenge vagy! Én elnyomtam rögtön és ennyi, boldog életem van. Mondjuk pont nem, de legalább ez a bullshit érzés nincsen. :)
2015. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezt én is átéltem annyi különbséggel hogy nekem a lány a csajom is volt de elcsesztem,igazából azóta már annyira megerősödtem hogy lassan az a ne kötekedj velem mert rosszul jársz csávó vagyok. "ami nem öl meg megerősít"
2015. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kösz én ideges is vagyok miata és a falat ütöm a kezem vèrzik de az nem érdekel
2015. dec. 23. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:
ez tényleg csak gyengeség. nekem is kiderült h k urvára a friend-zone.ban voltam, mert amikor meghívtam egy kávéra, olyan vidáman újságolta h van pasija, két napja jöttek össze. mondanom sem kell h letaglózott de még éjszaka feldolgoztam az egészet és abrakadabra tök jól el vagyok, és vidáman élek. and i never give up! szóval tedd túl magad rajta.
2015. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyenge vagy! Elfelejteni nem fogod, de tulteszed magad rajta idovel. Am akar hiszed, akar nem, lesz meg rosszabb is.:)
2015. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az az érzés fájdalmas nagyon és nehéz el felejteni
2015. dec. 23. 21:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ütöm a falat, de én azért, hogy eddzem a kezem. Az enyim nem vérzik, a fal nem bírja. Ennyi. Testileg is kemény vagyok, nem csak lelkileg! :) Jó, 14 évesen én is puhakuki voltam. Majd kemény leszel egyszer te is!
2015. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én 15 éves vagyok és én a full beton falat ütöm
2015. dec. 23. 21:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is! Ennyi. Még gyenge a kacsód. Idővel megerősödik. Nyomjál öklön fekvőtámaszokat, meg néha fát is üss, aztán olyan csontod lesz, mint a veszedelem! :)
2015. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért nem tudok rajta tul lépni mert a képeit nézem és sirok
2015. dec. 24. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!