Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves vagyok még nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok még nem volt csajom?

Figyelt kérdés
nem volt csajom és most alakul a dolog egy 18 éves lánnyal ismerkedek bókolok neki de még nem volt semilyen kapcsolatom se még nem is csókólóztam most nem jó szavakat hanem rengeteg randizási tippeket kérek

#randi #fiú lány párkapcsolat
2015. dec. 23. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lehet az a 18 eves lany,akinek egy 15 eves kisfiu kell...
2015. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A veséje
2015. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én irtam a lánynak és igy ismerkedtünk meg de lassan 16 éves vagyok
2015. dec. 23. 11:23
 4/5 anonim válasza:
Hát,én 14 éves koromban már a Szűzességemet vesztettem el és már a sokadik barátnőm volt úgyhogy ez nekem így fura. De ha bejössz a csajnak akkor bókolj neki meg kedveskedj néha virággal vagy bonbonnal vagy ilyesmikkel. De én a hajedben 1. barátnőnek inkább korom belit keresnék.
2015. dec. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4:Inkább az a fura és a gáz,amit te csináltál....14 évesen szex?Gratulálok :D

Kérdező pedig,nyugi,nem maradtál le még semmiről,én is 15 éves vagyok,csak lány és egyáltalán nem érzem gáznak,hogy még nem volt barátom...majd lesz,ha eljön az ideje,lehet még nem is állnék készen rá.Inkább legyen kevesebb barátnőd,viszont azokat tényleg szeresd,mint,hogy minden héten más csitrivel feküdj össze....megnyugtatlak,hogy nem késtél még le semmiről. ;)

Bókolási tipp pedig például,hogy dicséred,bókolgatsz neki szavakkal,ajándékokkal,mutatod felé,hogy érdekel téged a lány,és elhívod valahová.Legyél humoros és nagyon udvarias,kérdezgess róla,próbáld minél jobban megismerni és legyél vele megértő és kedves. :)

2015. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!