Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15 éves fiú vagyok. Szeretném,...

15 éves fiú vagyok. Szeretném, ha lenne csajom. Nem tudok egyedül lenni. Mit tegyek? Hogyan érhetem el, hogy legyen csajom?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemzeti csajbolt.
2015. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Írj ennek az aranyos kislánynak, a testét-lelkét kiteszi hogy végre nőnek nézzék.


Sok sikert!

2015. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írj ki ide, egy olyan kérdést, hogy "Lányok, lenne valaki a barátnőm közületek?". A siker garantáltan nem fog elmaradni. ;)
2015. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj! Most megosztom veled a csajszerző technikát amit csak a beavatottak tudhatnak. Meglepően hangozhat de valójában ez a csajszerzés egyetlen módja: CSAJOZNI KELL!
2015. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Korán kezded a kodependenciát. Szerintem menj szakemberhez,beszéld meg vele a lelkiállapotodat, gyúrj rá jól az önismeretre meg önfejlesztésre és ha sikerült elérni, hogy egyedül is boldog legyél, na akkor állj neki párt keresni, mert addig úgysem lesz egészséges kapcsolatod.
2015. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem tudsz egyedül lenni.
2015. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

TESCO ----> 2 liter bástya asztali vörös bor ----> 2 liter Tesco gazdaságos cola -----> péntek este 3 haverral egy parkba -----> arra tévedő lányokat megkínálni


A mi időnkben így lett a fél városnak barátnője a másik felének meg pasija.


Amúgy elég, ha beszélgetsz a nőkkel, megpróbálod megismerni és megérteni őket, na meg magabiztos Vagy. Ez mindig bejön!

2015. febr. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!