Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17/Fiú Van egy lány akit 2012...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zz200 kérdése:

17/Fiú Van egy lány akit 2012 szeretek. Mihez kezdjek? Részletek alul.

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna soha hogy egyszer összejövünk..aztán jártunk kb 1 hónapot szüneteket kivéve mert sajnos azok is voltak, azt hiszem 2 szer 1-1 hét szünet..

Ez a kis idő nagyon tartalmas volt nagyon megszerettem őt és már több mint egy éve szakított velem, de nem tudtam túllépni nem akatam..eltelt egy fél év volt pár csók, mem telt el úgy nap hogy ne beszéljünk..aztán titokban elkezdett járni egy fiúval aki addig csak barát volt, én figyelmeztettem hogy belé szeret a fiú de nem hallgatott rám..most szakítottak a lánynak elmemt az életkedve én szeretem nagyon és segíteni szeretnék valahogy mert minden nap beszélünk de nem tudom mit csináljak nem jó sehogy most neki, de nem akarom cserben hagyni, nekem ő a nagy ő, érzem ezt, ő az első igazi szerelmem is..



2015. dec. 22. 20:59
 1/2 El Greco ***** válasza:
Hát, ha ennyire maga alatt van, cserben ne hagyd. Légy a támasza.
2015. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudj hogy rád mindig lehet számítani attól tlán megjőn Z esze
2015. dec. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!