Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy fiu,aki ev elejen jott az osztalyba

.Igazabol sose beszeltem meg vele,kiveve egy par mondat h" ez a doga konnyu volt" vagy "te tanultal?",szoval csak ilyen sulis dolgokrol.Nem allandoan de sokszor eszembe jut es ra gondolok.Ha meglatok egy boldog part setalni mar akkor is O jut eszembe.Mikor beszelek vele,sokkal erosebben ver a szivem is.Szerelmes lennek?


2015. dec. 17. 16:16
 1/5 anonim válasza:
Szerelem meg biztos nem hisz nem is ismered igazán, inkabb egy vágyódás a szerelem után ea valoszinuleg o nagyon bejön neked ezaltal el tudod képzelni magad mellett. Ez akkor lesz szerelem hamar megismerted
2015. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak bejön neked.
2015. dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1) szerelmes vagy

2) elhiteted magaddal, hogy az vagy (velem is volt már ilyen), és a szerelem gondolatába vagy szerelmes

3) tetszik neked

...de ezt csak te derítheted ki!

2015. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Eucica válasza:
Ezt te tudod.
2015. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom,a baj h nem merek odamenni hozza.Mostansag joba lettem egy lannyal,nevezzuk most Lorinak,a fiut meg Akosnak mondjuk.Szoval Lorival eleg joba lettem es mivel O igy a meno tarsasagba tartozik sokat hulyul Akossal is es azt mondta h Akos szokott beszelni rolam neki,es h szerinte szerelnes belem de en azt mondtam neki h en nem erzek iranta semmi kulonoset megis ugyerzem hogy szeretem Mindegy holnap lesz karacsonyi unneples a suliban majd megprobalom :)
2015. dec. 17. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!