Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, akit mögém ültettek és amikor osztály vigyázz van, vagy fel kell állni állandóan piszkálja a hajam. +Tesin egyszer fel voltaam mentve, meg a legjobb barátnőm is és annak a bizonyos fiúnak a barátja félrehívta a barátnőmet és mondott neki valamit, de rólam, mert láttam, hogy röhögnek és engem néznek aztán azt a fiút. +Mikulásra kihúztik a neveket és azt a bizonyos embert húztam. Amikor jellemezni kellet, magáraismert, odaadtam az ajándékát, erre a többiek azt mondták (többen) ,hogy miért nem azt mondtam, hogy szerelmes belém. Az egyik barátnőm régen járt vele és mostanába mindig néz a fiú felé és vigyorog, és egyszer hallottam hogy azt mondja neki, hogy a legcsendesebbet?

Elég csendes vagyok, jó tanuló, állítólag mindenki szeret engem, aki csak ismer.

Bocs, ha valami félre van írva telórol pötyögtem!



2015. dec. 15. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet
2015. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy tetszel neki.
2015. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esélyesnek tűnik. Ő is tetszik neked?
2015. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit
2015. dec. 15. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!