Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eznemlényeges kérdése:

Most szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, léggé elcsépet kérés, de azért leírom....Nem érzem a pillangókat a hasamban, de szinte mindig rá gondolok,hétvégén hiányzik, nemtudom levenni róla a szemem.

2015. dec. 14. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez minden,csak nem szerelem....a szerelemhez ennyi nem elég,hogy mindig rá gondolsz.Ha szerelmes vagy,akkor biztos érzed a pillangókat a hasadban,úgy érzed felrobbansz,mikor a közelében vagy,mert annyira izgulsz és annyira szeretnél jó színben feltűnni előtte...mindent szeretsz benne,a rossz tulajdonságait is,úgy érzed,ha vele vagy,hogy nagyobb biztonságban nem lehetnél,teljesen önmagadat tudod adni.Mellette jobb emberré válhatsz és kiegészít téged,mert ő a másik feled,és a legfontosabb neked,hogy neki örömet szerezz.Na ez lehet szerelem,de amit te érzel,az nem hinném,hogy az ;)
2015. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az a hmm hmm érdekel a csaj pasi kategória. A szerelemnél görcsben van a gyomrod meg sem tudsz szólalni. Az egy nagyon zavaró állapot olyankor semmi másra nem gondolsz. Amit te érzel az bejön az x y nem több.
2015. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell "pillangókat érezni". Fontos neked? Állandóan ő jár a fejedben? Igen, belé vagy habarodva. :)
2015. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az vagy, és 1-es, ez hülyeség..
2015. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szerinted ez hülyeség,még nem voltál szerelmes. ;) Hidd el,nem csak úgy mondom....volt már olyan,hogy olyat éreztem,amit a kérdező írt...és tapasztalatból mondom,hogy az nem szerelem,csak tetszés. :)
2015. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!