Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit érzek. Szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó fiú barátom, aki pár éve szerelmet vallott. Rosszul reagáltam mert én szerettem volna továbbra is a barátja maradni (+osztálytárssal nem jövök össze, meg korai is volt), megbeszéltük, de eltávolodtunk egymástól. Néha még beszélgetünk, jó vele. Zakatol a szívem már csak ha közeledik. De még régebb óta odavagyok egy fiúért, aki idosebb nálam egy évvel. Sajnos nincs lehetoségem vele soha beszélgetni, ha pedig valahogy sor kerül rá, csak dadogok, és féltékenység fog el ha más lánnyal látom beszélni. De ahoz hogy megismerjem semmi esélyem. Nem egyforma az érdeklodési körünk, ráadásul szerintem számára csak egy "szürke kisegér" vagyok. Én magam sem értem az érzéseimet.

L



2015. dec. 17. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem abba vagy szerelmes aki tőled egy évvel idősebb.
2015. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!