Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tudok még tenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tudok még tenni valamit ez ügyben, vagy ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon sokat beszélgettem régen facebookon, ez idő alatt ugy Éreztem, hogy többet érzek iránta mint egy levelező partner iránt, egyszer kicsit ittam es ezt leírtam neki, talán nem volt túl jo ötlet, azután többször kérdezte, hogy ugyanúgy érzek e es en ugyanúgy érzek meg mindig.. nem lakunk messze egymástól, de élőben meg sohasem kommunikáltunk pedig volt, hogy egy busszal mentünk suliba.. annyira féltem, hogy elrontom ezt a dolgot, hogy végül ez lett a vesztem, annyira szerettem volna, hogy o is mondja, hogy többet érez, hogy be vallom egy kicsit az agyara mehettem..ezért valószínüleg, mert túl buzgó es idegesítő lehettem mar egy hónapja nem beszéltünk.. nem rég egy buliban voltunk, de o más lánnyal volt es en azóta kb minden este sírok.. ugy bánt ez a dolog es nem tudom mit tegyek, nem tudom írjak e neki, élőben mar nincs lehetőségem bármit is tenni, mert mostanában nem megyünk egy busszal, de en ebbe beleőrülök.. annyira nem értem, mert adott egy csomó félreérthető jelet, meg minden.. akkor mégis miért tartunk itt?:(

2015. dec. 16. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Írjál már neki. Komolyan mondom inkább sírdogálsz ahelyett hogy próbálnál tenni valamit...
2015. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de felek nem fog vissza írni, kb három hete Írtam meg neki hátha, de nem is látta, nem is válaszolt..:(
2015. dec. 16. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a f***sz értelme van sírni, ezt mondjátok már el! Mellesleg én a helyedben nem törődnék vele, de ez én vagyok. Fogalmam sincs, tedd, amit akarsz. Az ilyen jellegű kérdéseket abszolút nem értem. Tehát most mi mondjuk meg neked, hogy mit csinálj? Azt tegyed, amit jónak érzel! Ne másra hallgass!
2015. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de en mar nem tudom mi a jo :D miért kell mindig mindenkit leoltani amúgy, csak ugy kérdezem ?
2015. dec. 16. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy cetlire felírod, hogy írsz neki, a másikra, hogy elfelejted és továbblépsz. Sapkába teszed és kihúzod az egyiket és aszerint fogsz eljárni. Segítettünk, de mégis a sorsra bízod a döntést.
2015. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Veronika008 válasza:
Ha nem ír vissza, nem keres és a bulin még köszönni se ment oda akkor nem akar semmit. Vagy ha akar is akkor nem komolyan hanem csak futó kalandot. De ha azt akarna akkor is írna. Szerintem hagyd őt és majd ha szeretne valamit akkor majd ír. Minél jobban futsz utána annál messzebb lököd őt.
2016. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!