Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit csinálnátok ha a párotok megcsalna?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 21:34
 1/7 NeymarjrLau ***** válasza:
Ha biztos lennék benne, szakítanék.
2015. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felugornék a levegőbe, közben fordulnék 952 fokot fent majd ezzel a lendülettel pörgőrúgással lerúgnám a fejét <3
2015. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott hagynam de elotte jol ossze vesznek vele hogy hat ha magaba nez..de semmi fele kep nem lennek vele egyutt mert ha egyszer megcsalt akkor tobbszor is megfog
2015. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha biztos vagyok benne, rákérdeznék. lehet nem csapnék le rá először. én valahogyan tuti kitolnék vele...
2015. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgysem tenné. :P De általánosságban ha valaki megcsalna, biztos elhagynám, mert ezzel elveszteném felé a bizalmam. Valahogy megtudnám ki az új barátnő, és ha nem tudná, hogy az új barátja megcsalt valakit, felvilágosítanám a tényekről, hogy ha velem megtette előbb-utóbb vele is meg fogja. :D Ha az új csajnak van esze, a pasi két szék közül a pad alá esne. 17/L
2015. dec. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kidobnam, mint macskat sza... kakilni!
2015. dec. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Elsore vegiggondolnam mennyit er a kapcsolatunk, bar ha neki ennyit, akkor max. addig maradnek vele, amig eszre nem terek, hogy jobbat erdemlek es ideje uj eletet kezdenem.
2015. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!