Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a barátnőtök megcsalna amikor?

Figyelt kérdés
Mit tennétek ha megtudnátok hogy amikor kicsit összekaptatok és 2 hétig nem voltatok túl jóban a barátnőddel, viszont egyik fél sem mondta ki azt hogy na most ez egy szakítás, szóval ha ez idő alatt megcsalt volna a barátnőd? Illetve ekkor volt egy őszinteségi beszélgetés vagy minek nevezzem, és akkor az is kiderült hogy még nyáron amikor szintén volt egy kb 2 hetes mosolyszünet akkor is megcsalt egy másikkal. Ok: "úgy éreztem hogy nem akarsz, és nem kellek neked, és itt hagytál, és nem szeretsz, és akkor amúgyis szakításban voltunk..."
2009. nov. 22. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Én leírnám a veszteséget és szakítanék.
2009. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán már eleve azért vesztetek össze mert mást akart.

és miután az nem jött neki össze visszakönyörgi magát?

Szerintem hagyd ott. Másodiknak lenni és tudni hogy ha jobb jön neki akkor ott hagy úgy nemnagyon lehetsz vele boldog.

2009. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kolosszus22 ***** válasza:
73%

Kirúgnám, hogy a lába sem érné a földet!

Szaros 2 hét mosolyszünet alatt már mással kúratja magát, egy ilyen lánytól a jövőre tekintve sem lehet sok jóra számítani!

22/F

2009. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam hogy nem kellene folytatni tovább, mert így már semmi értelme. De eddig nem volt erőm erre, mert még szeretem, de az a szar, hogy most is el kellett utaznom pár napra, és állandóan azon jár az agyam hogy most este is biztos áthívta....

ezt így nem lehet bírni :(

Tényleg lehet hogy jobb ha hagyjuk egymást...

2009. nov. 22. 23:27
 5/5 anonim ***** válasza:
nyomnék egy "it's time to say good bye"-t
2009. nov. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!