Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik nektek egy lány, akkor miért nem közelítetek hozzá nagyon gyakran?

Figyelt kérdés

Főleg, ha látjátok, hogy a lánynak az adott fiú is tetszik, csak ő inkább elkapja a fejét, önmagától kerüli azt az adott fiút.

Ti ilyenkor miért a menő, nagydumás, feltűnősködést kedvelő lányokkal mentek bulizni, vagy valahova?

Miért nem szakítotok időt arra az adott lányra, aki félénk veletek, vagy kerül?

Miért nem mentek oda hozzá egy ürüggyel, vagy miért nem kérdezgetitek gyakrabban azt a lányt?

Természetesen úgy, hogy kettesben vagytok.


Nagyon fontos lenne!



2015. dec. 15. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az ilyen lányokat sokkal komolyabban vesszük, mint azokat akikkel elmegyünk bulizni. Sokkal félelmetesebb, izgalmasabb, titokzatosabb egy olyan akit írtál. Az ilyenekhez pedig sok fiú nem mer közelíteni, mert általában nem tudni, hogy a lánynak is bejön e a srác. Szerintem ezért 17F
2015. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mert magamat írtam le :( én ilyen vagyok, egyszerűen nem vagyok képes magamtól "kezdeményezni", mint más lányok. Távolról odanézek, amikor nem figyel, egyébként nem, mert elpirulok:$$ :(

Tudom félreérthető, de úgy vagyok vele, hogy akinek igazán kellek, akkor odajön és küzd értem, és nem a rámenős csajok mellett horgonyoz le.

2015. dec. 15. 22:41
 13/15 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy még nem találkoztál azzal a sráccal, akivel jól kijönnétek.

Mert nem értem a leírást,.. ha gondolom, valaki rámenős csajokkal lóg, feltételezhetően ő sem egy félénk típus, tehát nem "félénkségből" teszi, hogy nem megy oda hozzád.

Miből gondolod, hogy szabályszerűen te jössz be neki jobban?


Talán csak egyszerűen nem találtad meg azt, akivel jól összeillenétek. Gondolom, ha valaki arra sem tudja valamiért rávenni magát, hogy megszólítson, ellenkezik erre a dologra, azzal a kapcsolaton belüli kommunikáció/stb. minden vontatottan működne, erőltetetten (legalábbis azokhoz a lányokhoz képest, akikhez eddig oda mert menni).

Ez a véleményem:)

2015. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 MrCash válasza:
46%

En siman oda mennek.. Nekem a csendesebb lanyok jonnek be c:

Nem tom miert van bennuk valami amiert meg orulok..

2016. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A titokzatosság miatt talàn, mert bennünk "félénkebb" lányokban megmaradt az a valami, amièrt küzdeni lehet :)
2016. jan. 21. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!