Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik nektek egy lány, akkor miért nem közelítetek hozzá nagyon gyakran?

Figyelt kérdés

Főleg, ha látjátok, hogy a lánynak az adott fiú is tetszik, csak ő inkább elkapja a fejét, önmagától kerüli azt az adott fiút.

Ti ilyenkor miért a menő, nagydumás, feltűnősködést kedvelő lányokkal mentek bulizni, vagy valahova?

Miért nem szakítotok időt arra az adott lányra, aki félénk veletek, vagy kerül?

Miért nem mentek oda hozzá egy ürüggyel, vagy miért nem kérdezgetitek gyakrabban azt a lányt?

Természetesen úgy, hogy kettesben vagytok.


Nagyon fontos lenne!



2015. dec. 15. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
mert nem érdekel annyira.
2015. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk érdekelne, akkor mivel jeleznéd a szándèkodat? Miért nem tartanál ki egy félènk làny mellett, különösen, ha tetszik is. A félénkségnek rengeteg más oka van, amit nem lehet megtudni, ha nem figyelünk oda arra az adott lànyra.
2015. dec. 15. 20:13
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
először megtudnám hogy szabad e a pálya. utána lehet közelednék.
2015. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Párnahuzat ***** válasza:
77%
Mert csak tetszik neki.
2015. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig elkapja a fejét és direkt kerül, akkor honnan látnám, hogy bejövök neki. Ebből azt szűröm le, hogy nem érdeklem. Minimális jelzések azért kellenek a lány részéről, hogy odamenjünk hozzá. Ráadásul nem is biztos, hogy te tetszel neki. Lehet, hogy azért megy a többi lánnyal, mert rajtuk el tud igazodni.
2015. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló: Hogyan tudnàd meg, hogy szabad-e a pálya a lánynál? Ha igen, akkor milyen jelet adsz neki?
2015. dec. 15. 20:23
 7/15 A kérdező kommentje:
5. Válaszoló: De a lány nem mer, mert az előző kapcsolatában hazudtak neki, amit nem szeret, és àltalában mindig barátként tekintenek rá:/
2015. dec. 15. 20:26
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Tehát..

A menő, nagydumás, feltűnősködést kedvelő lányokkal se megyek semerre, nekem nem jönnek be..

Ha meg tetszik egy lány, én pl azért nem szólítom meg, mert félek hogy kinevet és társai..

Ha meg a te állapotod van fent, akkor meg szerintem azért nem mennek oda a fiúk, mert félnek hogy elveszítik majd azt a lányt..

2015. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez igaz, nálam az a helyzet, hogy túlzottan várom a fiú lépését, mert attól félek, nehogy ő nevessen ki:S a többiek véleménye nem érdekel, csak egyedül attól tartok, hogy kinevet, vagy valami szivatàst talál ki, de utóbbit biztos nem :( ezèrt várom a fiú válaszát mindig :$
2015. dec. 15. 21:01
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
én azért mert túl félénk vagyok
2015. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!